Yamaha Tenere 700 – nastaviteľný plexištít

Yamaha Tenere 700 – nastaviteľný plexištít
2. júna 2021 Marian Krolák

Touratech Windscreen Adjustment Pro – nastaviteľné plexisklo pre Yamaha Tenere 700

Výrazné zlepšenie ochrany voči počasiu / vetru a dažďu / a prispôsobiteľná aerodynamika pre Yamaha Ténéré 700.

Tento produkt sa ľahko inštaluje a umožňuje vám pohodlne upraviť výšku čelného skla jednou rukou do ktorejkoľvek zo siedmich polôh.

„Jedna veľkosť plexiskla pre všetkých“ znie jednoducho a niekedy funguje, ale často nespĺňa rôzne požiadavky, ktoré predstavuje realita. To platí tiež na čelné sklo Yamaha Ténéré 700. Originálny plexi štít má síce dostatočnú veľkosť, ale je veľmi „utopený“ a nespĺňa vždy nároky každého jazdca.


Touratech Windscreen Adjustment Pro vám teraz umožňuje dosiahnuť maximálnu ochranu proti poveternostným podmienkam a stále pružne reaguje na meniace sa požiadavky v rôznych podmienkach.

Nastavovací adaptér je priskrutkovaný k pôvodnému upevneniu kokpitu a nesie originálne Yamaha čelné sklo.

Vyrobené z vysoko kvalitnej čiernej eloxovanej hliníkovej zliatiny. Tento komponent svojím technickým vzhľadom dokonale harmonizuje s rallyovým vzhľadom Yamahy Ténéré.

Rozsah nastavenia 60 milimetrov – 7 polôh nastavenia

Už v najnižšej polohe je čelné sklo o 12 milimetrov vyššie ako štandardne. Výška sa dá meniť o 60 milimetrov na celkových siedmich pozíciách. Zatiaľ čo najnižšia poloha je ideálna na jazdu v teréne, kam potrebujete výhľad pred seba a všeobecne oceníte chladiaci vánok, vyššie polohy vám umožnia optimalizovať ochranu pred vetrom pri turistickej jazde.

Pohodlné ovládanie jednou rukou.

Poloha čelného skla sa nastavuje veľmi jednoducho. Bez nástrojov, v zlomkoch sekundy a iba s jednou rukou. Špeciálne pružiny spolu s precíznym mechanizmom zaručuje bezpečné zaistenie v každej zo siedmich pozícií.

Teraz k dispozícii v našom eshope alebo predajni Touratech.