Vyklápacia prilba Touratech Aventuro Traveller Carbon

Vyklápacia prilba Touratech Aventuro Traveller Carbon
24. februára 2020 František Zubal

Vyklápacia prilba pre adventure jazdcov s parádnym moderným dizajnom. Touratech Aventuro Traveller Carbon je našou top prilbou, ak si potrpíš na komfort, odvetranie, ľahkosť a vysokú mieru praktickosti.

Novinka vo svete vyklápacích prilieb

Do sezóny 2020 prichádzame s novinkou v ponuke našich prilieb. Touratech Aventuro Traveller Carbon vychádza z vašich požiadaviek po skutočnej adventure vyklápacej prilbe.

 

 

Aventuro Traveller má v sebe všetko, čo sa v dnešnej dobe dá do prilby dostať. Spája v sebe ľahkosť a geniálne odvetranie, aké poskytujú enduro prilby, a komfort,  ktorý ide ruku v ruke s praktickými vlastnosťami, aké ponúkajú vyklápačky.

Moderný dizajn a skvelé vlastnosti

Kľúčovým aspektom pri výrobe adventure vyklápacej prilby Aventuro Traveller bol jej moderný dizajn. Upraviť existujúcu vyklápaciu prilbu na adventure vyklápačku totiž nie je jednoduché. Musí sa spojiť viacero aspektov, aby prilba dostala ten správny charakter a vlastnosti aké od nej požadujú adventure jazdci.

Aventuro Carbon Traveller:
-Obrovský priezor – široký zorný uhol
-Slnečný šilt je stále dostatočne rozmerný aby plnil svoju funkciu a zároveň aerodynamicky tvarovaný
-Veľké vetracie otvory vieš pohodlne ovládať aj za jazdy a v rukaviciach.
-Maximálne odvetranie a redukovaná hmotnosť vďaka konštrukcii z karbónu.
-Integrovaná slnečná clona je samozrejmosťou
-Prispôsobená pre inštaláciu akčnej kamery a komunikačného systému

Inovatívna, krásna, praktická, bezpečná…

…taká je adventure vyklápacia prilba Aventuro Traveller Carbon. Maximálny zážitok z jazdy, komfort a bezpečnosť v jednom.

Príď si vyskúšať adventure vyklápaciu prilbu Touratech Aventuro Traveller Carbon do našej predajne Touranbike Poprad. Alebo navštív e-shop Touratech Slovensko kde nájdeš detailný opis, všetky farby a veľkosti.