Vianočné poukážky – Touratech ACADEMY

Vianočné poukážky – Touratech ACADEMY
28. novembra 2018 Marian Krolák

Touratech Academy, alebo jednoducho enduroškola pre veľké motocykle je tým ideálnym darčekom pre každého motorkára, ktorý sa chce prísť zabaviť a naučiť niečo nové na svojej motorke. Ak máte doma motorkára, alebo priateľa, partnera, kamaráta, ktorého chcete obdarovať, poukážka na účasť v Touratech Academy je tým ideálnym darčekom.

Aj budúci rok pripravujeme množstvo termínov pre Touratech Academy. Trénovať a zabávať sa budeme buď na jednodňových kurzoch, alebo pre tých, čo sa chcú naučiť viac, pripravujeme opäť aj dvojdňové kurzy. Novinkou je, že budeme trénovať na dvoch miestach v SR. Nielen pod Vysokými Tatrami, ako bolo tomu doteraz, ale už aj v tesnej blízkosti Bratislavy. V budúcom roku teda príde akadémia bližšie ku všetkým západoslovenským motorkárom 🙂

Urobte radosť vianočnou poukážkou…

Nič tým nepokazíte, poteší to každého a zároveň sa dotyčný aj niečo naučí, zlepší svoje schopnosti a bude jazdiť po cestách/necestách bezpečnejšie. Chcete sa dozvedieť viac o našej TOURATECH ACADEMY – čítajte viac o našich kurzoch.

Pokážka platí do 30.9.2019. Vybrať si môžete z dvoch:

Poukážka na jednodňový kurz: miesto konania Bratislava / Vysoké Tatry

Poukážka na dvojdňový kurz : miesto konania Vysoké Tatry

 

V prípade záujmu, vyplňte formulár. Poukážku vám vystavíme obratom a po úhrade ju zašleme v peknom vianočnom balení vytlačenú k vám domov.