Touratech raňajky

Touratech raňajky
23. januára 2018 Marian Krolák

Zaži spolu s nami oddychový deň v sedle motorky. Príď k nám do Touratechu na raňajky a dopraj si dobré jedlo a dúšok dobrodružstva.

Motorkami žijeme, mototuristika je naša vášeň a dobrodružstvo naša droga. Nie vždy sa však dá vypadnúť na ďalekú cestu, čas je obmedzený a povinnosti kruté. Odtrhnúť sa na jeden víkend to predsa nie je žiaden horor.

Radi by sme ťa pozvali na neformálnu akciu – raňajky v Touratechu.

Raňajky v Touratechu je čisto neformálna akcia. Keďže pre nás nie si iba zákazník, ale aj ty žiješ tak ako my motorkami, radi by sme ťa pozvali k nám. Príď si dať dobrú kávičku, zobneme chutné raňajky, porozprávame, čo je nové v motorkovom svete a vyrazíme na výlet po okolí pod vedením Mariána Kroláka – majiteľa Touratech Slovensko.

Nebude to však všedné povozenie popod Vysoké Tatry, takých si už isto zažil veľa. Naplánovali sme tie najtajnejšie, ekluzívne šotolinové cestičky v podtatranskom kraji. Neboj sa, nepôjde o žiadne extrémne enduro, proste si užijeme jazdu na motorkách podľa chuti a vôbec nezáleží na tom, či si začiatočník alebo profi jazdec. Je vhodné mať však aspoň základné znalosti s jazdou mimo asfalt. Ak si netrúfaš, dávame ti do pozornosti našu motoškolu – Touratech Academy.

Kedy?
1.5.2018 – termín plne obsadený!
5.7.2018 – štvrtok / štátny sviatok – voľné už len posledné miesta
Kde?
Poprad / Vysoké Tatry
Cena:
99,- eur / osoba / deň

Počas celého dňa sa ti bude venovať skúsený jazdec a inštruktor Marián Krolák. V cene sú zahrnuté raňajky, káva, nealko nápoje, sprievodca. V cene nie sú zahrnuté dodatočné individuálne náklady ako napr. PHM, alebo poobedňajšie občerstvenie.

Motorky a dobré jedlo

Po luxusnej šotolinovej jazde nebude chýbať pohodové posedenie pri kofole na strelnici Majer. Ak si priaznivec športového strieľania, alebo si to len chceš vyskúšať, je ti strelnica k dispozícii.
Na záver sa každý spokojne rozbehne svojou cestou domov, veríme, že s veľkým a spokojným úsmevom na tvári.

Ak ťa raňajky v Touratechu zaujali a chceš sa zúčastniť, vyplň prosím registračný formulár:

 

na zahriatie, začneme parádnymi zákrutami pod Vysokými Tatrami

pozvoľna prejdeme na luxusné šotolinky

s kámošmi je to proste väčšia zábava

a pôjde aj o gastro zážitok…