Touratech Challenge – výzva pre teba a tvoju motorku

Touratech Challenge – výzva pre teba a tvoju motorku
3. februára 2020 František Zubal

Poď si užiť parádny víkend na akciu Touratech Challenge. Ukáž svoje jazdecké schopnosti a vyhraj hodnotné ceny!

Touratech Challenge je jedinečná výzva pre teba a tvoju motorku.

Víkendová akcia pre cestovné endurá

Projekt enduroškoly Touratech Academy nás veľmi teší a preto ideme ďalej. Príď a ukáž svoje schopnosti. Ak máš rád jazdu na cestovnom endure, chceš reálne porovnať svoje schopnosti s inými jazdcami, tak neváhaj a rezervuj si víkend 8.-10.5.2020 na akciu Touratech Challenge.


Súťaž pre amatérov na skutočných cestovných endurách, ktorá preverí tvoje schopnosti,  rovnako ako tvoju motorku. Príď sa zabaviť, ukázať ako si na tom, niečo nové sa naučiť a zasúťaž si v zaujímavej jazdeckej výzve.
Čaká ťa víkend v kolektíve ľudí s rovnakou diagnózou – adventure positive. Ak máš rád jazdu na cestovnom endure, nebojíš sa off-roadu, máš rád jazdecké výzvy alebo chceš iba zažiť skvelý víkend na motorke, tak si rýchlo rezervuj miesto na Touratech Challenge /počet miest je limitovaný/.

Čo je to Touratech Challenge?

Víkendová akcia, ktorá preverí tvoje jazdecké schopnosti, ako aj tvoju motorku. Ak si absolvoval niektorú z akcií Touratech Academy budeš v značnej výhode. Pretavíš svoje získané skúsenosti a jazdecké schopnosti v lepší výsledok.

Challenge je tvoja výzva!

Súťaž, ktorá ukáže, ako si na tom jazdecky, ako zvládaš svoju motorku a ako rýchlo si schopný učiť a prispôsobiť sa rôznorodému terénu.

Víťazom je u nás každý, kto sa zúčastni. Celý víkend totiž stráviš na prekážkovej off-road trati. Takže ti garantujeme jednoznačný jazdecký posun vpred!  Trať je zostavená tak, aby bola zvládnuteľná aj pre začiatočníka, či menej skúseného jazdca, no hlavne bezpečná. Zadarmo to však úplne nebude 🙂 Chceme, aby si sa hlavne zabavil a popri tom všetkom mal možnosť zabojovať o hodnotné ceny. Dobrá nálada, nové kamarátstva, to je malý bonus, ktorý patrí k tomu.

Pre koho je akcia určená?
Pre každého, kto má rád veľké cestovné endurá a nebojí sa s na nich zájsť aj mimo asfalt.

S akou motorkou sa môžem prihlásiť na TT Challenge?
Motorka kategórie cestovné enduro s minimálne dvomi valcami a objemom motora nad 600 ccm. Motocykel musí mať platnú STK a byť spôsobilý na jazdu v cestnej premávke /ŠPZ/. Organizátor si vyhradzuje právo neprijať do súťaže extrémne upravené motorky, či značne odľahčené motocykle. Trať je navrhnutá tak, aby ju bolo možné zvládnuť na bežnom cestovnom endure na bežných adv pneumatikách.

Kedy:
2021 – termín upresníme

Kde:
Areál offroad-ring / Slovakiaring / Orechová Potôň

Cena:
99,00 eur

Časový harmonogram akcie

Piatok 8.5.2020
18:00 – 20:00 / Príchod a registrácia účastníkov do areálu offroad ringu. Súčasťou registrácie je obhliadka motocykla, vybavenie jazdca, adminstratíva…
20:00 – voľná zábava

Sobota 9.5.2020
9:00 – 10:00 / Last minute registrácia účastníkov. Súčasťou registrácie je obhliadka motocykla, vybavenie jazdca, adminstratíva…
10:00 – 16:00  / voľné tréningy. Celý deň máš možnosť individuálne trénovať a skúšať všetky nástrahy pripravenej trate.
17:00 / kvalifikácia pre nedeľný pretek
19:00 / voľná zábava

Nedeľa 10.5.2020
9:00 – 14:00 Touratech Challenge – výzva pre teba a tvoju motorku!
15:00 / vyhodnotenie a vyhlásenie víťazov

Čo získam v cene štartovného

– Exkluzívnu účasť na akcii TT Challenge 2020 / počet účastníkov max.75 osôb
– Vstup do areálu Offroadringu a možnosť jazdenia počas celej doby akcie / 3 dni. Počas soboty je pre teba pripravená jedinečná trialová trať, kde sa môžeš do sýta vyblázniť, trénovať, jazdiť a pripravovať sa na veľké nedeľné finále.
– Víkend pod dohľadom inštruktora Touratech Academy Mariána Kroláka
– Catering / počas konania akcie je v areály pripravený catering. Pre dobré výkony potrebuješ výdatnú stravu obsahujúcu všetko, aby si vyhral 🙂 Guláš a rôzne grilované špeciality sú ti k dispozícii. Od nás získaš voucher na 2 jedlá.
– Voľné kempovanie počas celej akcie priamo v areály. Zabezpečené sú aj sociálne zariadenia. Myslíme aj na tých, ktorí preferujú hotelové typy ubytovania. V hoteli Ring /alebo v okolitých penziónoch/ si môžeš vybrať ubytovanie na vysokej úrovni vrátane raňajok. Rezerváciu si prosím zabezpeč osobne a s dostatočným predstihom. Ubytovanie je spoplatnené podľa akt.cien hotela.
– Upomienkový predmet / získaš od nás peknú pamiatku na túto akciu
– Fotky – fotograf spraví množstvo fotiek, na ktorých sa určite nájdeš
– Video – krátky video záznam ako spomienkové video na túto jedinečnú akciu

Ceny
– Vyhraj zaujímavé a hlavne hodnotné ceny! Prezradíme, že z množstva cien, môžeš vyhrať napríklad:
karbónovú prilbu Touratech Aventuro Carbon, motocyklové čižmy Touratech Destino, Kamelbag Touratech, či rôzne tričká, mikiny, atď…

Príď, zúčastni sa a vyhraj!

Víťazom sa v našich očiach stane každý jazdec, ktorý úspešne prekoná zostavenú trať s prekážkami. Touratech  Challenge je totiž jazdecká výzva pre každého!

 

 

Registrácia
Počet účastníkov je striktne omedzený na 75 osôb! Touratech Challenge je jedinečné a exkluzívne podujatie, aké nemá v SR obdobu. Jedinečné miesto / offroad polygón/ jedinečná trať / jedineční ľudia rovnakej krvnej skupiny. Buď pri tom!!!

Počas víkendu TT Challenge sa v priľahlom areáli Slovakiaring uskutoční mega rockový koncert www.magicring.sk . O zábavu bude teda postarané. Ak sa chceš prísť pozrieť na svojho jazdca, priateľa, môžeš tak spraviť len v nedeľu 10.5.2020 počas samotného finále TT Challege a podporiť ho bujným potleskom / počas voľných tréningov – sobota je vstup do areálu z bezpečnostných dôvodov zakázaný.  Vstupenka do areálu je možná len na základe vstupenky do vojenského múzea – Military museum, ktoré je súčasťou areálu.

 

Registráciu spustíme 1.4.2020 a potrvá presne do 30.4.2020 alebo do naplnenia kapacity 75 miest. Sleduj nás a buď pripravený, aby ti neutiekla tvoja vstupenka do sveta adventure – Touratech Challenge 2020 

 

.