Touratech AVENTURA – Rumunsko 2019

Touratech AVENTURA – Rumunsko 2019
15. januára 2018 Marian Krolák

Rumunsko je krásna krajina, má svoje nezameniteľné čaro, dobrodružný punc a je blízko. Zaži s nami nevšedný víkend a oddýchni si v sedle motorky.

Víkend v Rumunsku

Nestihol si si naplánovať voľný víkend a niekam by si predsa rád vypadol? Poď s nami do Rumunska. Tak čo, nechceš sa pridať? Obleč sa do motorkového, zbaľ zopár osobných vecí a naštartuj motorku. Zoberieme ťa do krajiny, ktorá nás dokáže aj po rokoch vždy očariť.

„Výlet do Rumunska si spravím aj niekoľko krát do roka. Je blízko, ľudia sú v pohode a zakaždým si tu krásne vyvetrám hlavu.“

Marián Krolák

Poď sa povoziť s partičkou, ktorí vidia svet podobne dobrodružne ako ty. Spoznaj nových ľudí, uži si jazdu. Pokecáme o motorkách, dobre sa najeme… Rumunsko je pohoda doslova za dverami. Jazdíme sem aj niekoľko krát do roka. Ľudia sú v pohode a zakaždým si tu krásne vyvetráme hlavy. Relax a reset hlavy je skrátka zaručený.
Iná kultúra, iný pohľad na život v krajine, kde konské povozy stretneš stále bežne na cestách. Drevené kostoly, lúky plné slamených stohov, rázovité dedinky, luxusné šotolinky, či fidlikantské melódie znejúce okolím od bačov pasúcich svoj dobytok po okolitých kopcoch.

„Chceme proste vypnúť, zažiť niečo nové a poriadne sa povoziť.“

Kedy?
Termíny na rok 2019 plánujeme zverejniť už čoskoro.
Kde?
štart Poprad / Vysoké Tatry
cieľ Maramureš / Rumunsko
Cena:
300,- eur / osoba v dvojlôžkovej izbe.
350,- eur / osoba v jednolôžkovej izbe.

Víkend v Rumunsku je určený pre majiteľa cestovného endura, ktorý potrebuje oddych po pracovnom týždni a túži stráviť pár dní v kruhu známych, priateľov, či ľudí s rovnakou krvnou skupinou. Jazdenie dosýta po kľukatých maramurešských cestách, možno nejaká tá šotolinka, či potulky po okolitých pahorkatinách. Samozrejmosťou je miestny gurmánsky zážitok.
Počas celého víkendu sa ti bude venovať skúsený jazdec, inštruktor a profesionálny sprievodca Marián Krolák. V cene je zahrnuté 2 x ubytovanie v luxusnom penzióne v dvojlôžkovej izbe, 2 x raňajky, 2 x večera. V cene nie sú zahrnuté dodatočné individuálne náklady ako napr. PHM, obedňajšie občerstvenie, nápoje. Ubytovanie je v jednom penzióne počas celého víkendu. Počas konania celej akcie má sprievodca ako súčasť výbavy profesionálnu prvú pomoc, sadu na opravu defektu a bežné náradie na opravu motocyklov. V prípade potreby zabezpečí odvoz motocykla na Slovensko.

Neplánujeme jazdiť ťažký offroad. Chceme len proste vypnúť, zažiť niečo nové, kochať sa krajinou a poriadne sa povoziť. Žiaden stres, iba oddych. V prípade, že by predsa nastal nejaký vážny problém, zabezpečíme odvoz motorky domov. Takže sa v pondelok istotne vrátiš svieži do kolobehu všedných povinností.