Touratech AVENTURA 2021 – Rumunsko 2 / Transfagaras, Transalpina, Strategica

Touratech AVENTURA 2021 – Rumunsko 2 / Transfagaras, Transalpina, Strategica
1. septembra 2020 František Zubal

To najlepšie, čo Rumunsko ponúka pre adventure motorkára! Zaži s nami nekonečne dobrodružnú jazdu. Transfagaras, Transalpina a k tomu pridáme jedinečný off-road výjazd cez Strada Strategica. Tri top miesta, tri top zážitky spojené do jedného adventure výjazdu – Touratech Aventura – Rumunsko 2.

Extravagantné cesty svetového kalibru 

Transfagaras, Transalpina a Strada Strategica – zážitok, nezabudnuteľná atmosféra, zdolanie známych, ale aj náročných ciest. Onroad plný kľukatých zákrut, ale aj offroad s dávkou adrenalínu a patričnej náročnosti.

Užiješ si s nami špecifiká Rumunska – pohostinnosť domácich, rozbité, ale aj kvalitné cesty, konské povozy, nádhernú prírodu, kilometre šotolín a dych berúce výhľady. Bude to však hlavne o Tebe. O Tebe a Tvojej adventure motorke, ktorá bola na toto stvorená.

Jedinečné dobrodružstvo – Transfagaras, Transalpina a Starada Strategica

Stačí ti doslova pár dní dovolenky a vychutnáš si výživný mix skutočnej adventure jazdy na motorke. Výlet Touratech Aventura – Rumunsko 2 je koncentrovanou formou toho, čo každý z nás na motorke vyhľadáva.

Trasu sme zvolili tak, aby sme si vychutnali jedny z najkrajších svetových ciest pekne pokope. Trochu sa aj unavíme, nebude to úplne zadarmo, adrenalín stúpne, potiahneme za plyn, rozvírime prach za zadným kolesom. Bude to maximálny zážitok z jazdy na veľkom cestovnom endure. Ak nemáš čas vydať sa na ďalekú expedíciu, no dychtíš po nových zážitkoch, tento výlet je pre teba ako stvorený.

100 % adventure

Prioritou je rozhodne jazda. Na tomto výlete jazdíme od rána, do večera.  Vyskúšaš,  ako si na tom kondične aj jazdecky. Nemáš sa pritom čoho báť. Ideme v skupine, kde si všetci stále pomôžeme a tak sa aj náročné úseky stanú jednou veľkou zábavou.

Áno, tento výjazd je náročnejší, ako bežne, no dobrodružstvo bude o to väčšie. Tentokrát budeme vyžadovať od Teba určitú dávku jazdeckých zručností, ktoré môžeš získať napríklad v našej enduroškole Touratech Academy. Potrebné budú aj univerzálne offroadové pneumatiky – radi Ti poradíme. A taktiež neodporúčame nadmernú batožinu. Úplne postačí naša žltá rolka a tankvak.

Kedy?
1. termín: 24.-27.6.2021  / štvrtok – nedeľa /
2. termín: 16.-19.9.2021 /štvrtok – nedeľa/

Kde?
štart Poprad / Vysoké Tatry
cieľ – Transfagaras, Transalpina a Strada Strategica

Cena:
450,- eur / osoba v dvojlôžkovej izbe

Výjazd Touratech Aventura – Rumunsko: Transfagaras, Transalpina a Strada Strategica zažiješ pod dohľadom inštruktora Touratech Academy, skúseného cestovateľa a sprievodcu Mariána Kroláka.

V cene je zahrnuté 3 x ubytovanie vo výborných penziónoch vyššieho štandardu v dvojlôžkovej izbe, 3 x raňajky, 3 x večera. V cene nie sú zahrnuté dodatočné individuálne náklady ako napr. PHM, obedňajšie občerstvenie, nápoje.  Počas konania celej akcie má sprievodca ako súčasť výbavy profesionálnu prvú pomoc, sadu na opravu defektu a bežné náradie na opravu motocyklov. V prípade potreby zabezpečí odvoz motocykla na Slovensko / spoplatnená služba /.

Ak máš záujem pridať sa, hľadáš dobrodružstvo, rád jazdíš v skupine, tak vyplň formulár a rezervuj si svoje miesto na tomto adventure výjazde. Nepremeškaj túto šancu…