Touratech AVENTURA – Chorvátsko a jeho šotoliny

Touratech AVENTURA – Chorvátsko a jeho šotoliny
26. septembra 2019 Marian Krolák

Chorvátsko na motorke, lenže trochu inak

Teda, rozhodne inak! Tradičná destinácia pojatá v našom duchu. Poď si s nami užiť túto stredomorskú krajinu v štýle Touratech Aventura.

Chorvátsko určite poznáš, či už z klasickej rodinnej dovolenky, alebo aj zo sedla motorky. No vedel si, že sa tu dá zajazdiť fajnový off-road? Doslova kilometre šotolín. Čaká ťa nekonečná jazda v stupačkách. Štrk, kamene, prach… taký malý jadranský Dakar. Pričom je všetko maximálne bezpečné, nemáš sa čoho báť. Luxus pre naše cestovné endurá.

Svoju GS-u prevetráš v prostredí, pre ktoré sa zrodila. Na KTM-ke krásne vypáliš vpred v kúdoloch prachu. Africu vezmeš driftom v každej druhej zákrute. Multistrada tu bude hodná svojho mena…

“Skrátka, užiješ si to na svojom cestovnom endure.”

Keď sa u náš ešte veľmi nedá alebo sa naopak  opäť veľmi nedá, prichádzajú na rad destinácie uložené južnejšie od nás.

“Chorvátsko a jeho šotolinky sú ako stvorené pre návštevu na motorke práve na jar alebo na neskorú jeseň.”

Bežní dovolenkári tu o tomto čase nie sú. Môžeš si do sýtosti vychutnať Chorvátsko bez komercie,  aká tu vládne počas hlavnej letnej sezóny. Krásne úzke uličky menších mestečiek a dedín. Atmosféra Jadranu iba pre teba.

Túlačky a adrenalínová jazda mimo asfaltiek, pohodoví ľudia a neskutočné výhľady. Skrátka adventure pohodička v štýle Touratech Aventura.

Pre tých, čo majú rodiny…

Navštívil si Chorvátsko doslova milión krát a vždy si bol mysľou tam niekde hore v kopcoch, kým si ležal v horúčavách dole pri mori.  Alebo si jazdil v nekonečných zápach jadranskej magistrály a chcel by si si túto krajinu užiť inak? My to poznáme aj ináč a chceme sa o tieto zážitky podeliť.

“Rodinu o letnú dovolenku neochudobníš, seba a motorku perfektne prevetráš. O tom je Touratech Aventura – Chorvátsko a jeho šotoliny.”

Je to ideálny adventure deň. Ráno rozlepíš oči, dosýta sa nadýchneš lahodného prímorského vzduchu. Tešíš sa, ako si vytlačíš motorku z garáže, navlečieš sa do motorkového oblečenia a vyrazíš vpred. Stredomorské raňajky, voňavá kávička na terase, kocháš sa pohľadom na more, ostrovy v diaľke…

Pár kilometrov po asfalte a už si v stúpačkach. S partičkou si to riadne užiješ, smeješ sa do prilby a tešíš sa z každého podareného driftu v zákrute. Motorka pred tebou víry prach, za tebou je to isté. Užívaš si jazdu, výhľady, nevšedné okolie. Nič iba čistá radosť z jazdy, cestovania, spoznávania nových miest… Na obed niečo miestne, ale ľahšie, lebo had z nekonečných šotolín pokračuje ďalej.

Večer nejaká tá ryba, lignje, dangleje, proste morské potvory, pre nás možno trochu exotika, ale v Chorvátsku neodmysliteľný gastro zážitok. Trošku rakije, aby pretrávilo, pivko, aby sa večer dobre rozprávalo a zajtra… nuž opäť čosi podobné, takže ťa šum mora dokonale uspí, aby si tomu zajtra zase fajne naložil.

Kedy?
1. Termín: 18.4.-22.4.2019 – výjazd úspešne ukončený
2. Termín: 9.10.-13.10.2019 – vypredané, ďakujeme!!!

Termíny 2020 upresníme čoskoro…

Kde?
Chorvátsko

Kto?
Každý, kto má cestovné enduro a má rád šotoliny a ľahký terén.

Cena:
749,- eur /  osoba / dvojlôžková izba
849,- eur / osoba / jednolôžková izba

Touratech Aventura – Chorvátsko a jeho šotoliny na motorke, je organizovaná dovolenka pre majiteľov cestovných endúr a vyznávačov adventure štýlu. Príď si zresetovať hlavu, oddýchnuť a parádne si zajazdiť. Nečaká nás nič náročné, avšak základy jazdy offroad na motorke sú potrebné, rovnako aj istá úroveň fyzickej kondície. Touratech Aventura je aj o zaujímavých gastro zážitkoch a skvelej partičke ľudí s rovnakou krvnou skupinou.

Počas celej dovolenky sa ti bude venovať skúsený adventure jazdec a inštruktor Touratech Academy Marián Krolák.


V cene je zahrnuté: Ubytovanie v nadštandardnom penzióne – jedno ubytovacie zariadenie počas celej akcie, raňajky, služby sprievodcu, ideálne motorkové počasie a more zážitkov, na ktoré nikdy nezabudneš a parádne ťa naštartujú do novej sezóny, alebo ti za ňou dajú krásnu čerešničku na torte.
V cene nie sú zahrnuté: preprava osôb /motocykla, pohonné hmoty, večere, nápoje.

Chceš toto všetko zažiť na vlastnej koži? Ozajstnú adventúru s priateľmi, vidieť miesta, ktoré nepoznáš, dosýta si zajazdiť a pritom nemať žiadne starosti? Prihlás sa cez náš kontaktný formulár. Následne ti potvrdíme tvoju registráciu a dohodneme s tebou všetky podrobnosti.