Touratech Academy Individual

Touratech Academy Individual
19. januára 2018 Marian Krolák

Nerád jazdíš v skupine? Máš pocit, že potrebuješ viac času a kľud na zvládnutie celého programu?
Alebo ti nevyhovuje termín, či forma akcie? Dohodni si individuálny tréning…


Touratech Academy je jedinečný projekt pre teba, ak vlastníš veľké cestovné enduro a chceš na ňom cestovať, objavovať svet, ale nechceš si pri tom svoju motorku zničiť. Ak cítiš, že chceš s tou motorkou zvládnuť viac, tak to chce len tréning. Buď na to pôjdeš ako samouk, alebo sa prihlásiš k nám a inštruktor Marián Krolák ťa rád posunie míľovými krokmi vpred. Učiť sa na vlastných chybách je totiž veľa krát nákladné a ide tu aj o zdravie. Takže ak sa chceš skutočne naučiť bezpečne ovládať cestovné enduro, Touratech Academy je tu pre teba.

Jednodňový kurz individual sa začína kurzom ovládania veľkého cestovného endura – agility. Výuka prebieha výlučne na spevnenej asfaltovej ploche / letisková dráha. Pokiaľ zvládneš všetko potrebné a budeš si chcieť vyskúšať jazdu offroad, presunieme sa do areálu na to určeného. Celá výuka je podriadená tvojím schopnostiam a zručnostiam.

“Nemusíš sa prispôsobovať skupine, program aj náročnosť upravím presne pre teba.” 

Marián Krolák

 

Touratech Academy Individual je
– vhodné pre úplných začiatočníkov
– ideálne pre ženy, ktoré chcú začať jazdiť na cestovnom endure
– netradičný darček pre kamaráta / partnera, pokiaľ ho chceš obdarovať niečím výnimočným

Kedy?
individuálne termíny po dohode vopred
Kde?
Poprad / Vysoké Tatry
Cena:
300,- eur / osoba / deň

Počas celého dňa sa ti bude venovať skúsený jazdec a inštruktor Marián Krolák. V cene je zahrnuté taktiež doprovodné vozidlo, prístrešok, miesto na sedenie a malé občerstvenie. Staráme sa aj o tvoje pohodlie a tak si počas akcie môžeš dať kedykoľvek kávu, alebo niečo chutné pod zub.

Majo má dlhoročné skúsenosti ako jazdec cestovateľ, hlavne na veľkých adventure motorkách. Môže ti pomôcť vylepšiť jazdecké schopnosti nielen na ceste, ale aj v teréne alebo ti ukáže ako lepšie zvládať nabalenú motorku na ceste. Roky strávené na cestách a znalosť celej rady doplnkov zase znamenajú to, že ak sa niekam chystáš a nevieš čo so sebou, Majo ťa naučí čo je podstatné a čo nie. Ale aj veci ako núdzovo opraviť defekt, ako manipulovať s motorkou keď spadne, či ako vybaviť správne motorku, aby zvládla ďaleké cesty…

Motorky majú byť bezpečný oddych a cestovanie na nich má prinášať radosť. Ako sa hovorí, šťastie praje pripraveným, tak nepodceňuj prípravu a neboj sa pýtať skúsených jazdcov. Individuálny tréning je tu pre teba, aby si si svoju motorku do sýtosti užil.

Ak sa chceš zúčastniť kurzu individual, alebo ho chceš darovať priateľovi, partnerke, manželke, vyplň nasledovný formulár:

 

 

Touratech Academy Individual – nácvik ovládania otáčania motorky na malom priestore – agility

Touratech Academy Individual – nácvik správneho pohľadu

Touratech Academy Individual – takto vznikajú aj nové priateľstvá

Touratech Academy Individual – je vhodný aj pre úplných začiatočníkov / začiatočníčky

Touratech Academy Individual – položenie motorky nie je nič strašné, naučíme sa čo v takej situácii

Na záver – malé posedenie pri kávičke a dobrom koláči…