Ponuka práce – pridaj sa k nám!

Ponuka práce – pridaj sa k nám!
8. novembra 2021 Marian Krolák

Fascinujú ťa motorky a sú tvoja vášeň? Snívaš o práci, kde to vonia benzínom a debata sa celý deň točí o dvoch kolesách?  Tak potom hľadáme práve teba!

 

Staň sa súčasťou nášho tímu. Buď ako my, rob to, čo ťa baví. Ak rada / rád jazdíš na motorkách, alebo ťa tento svet fascinuje natoľko, že chceš byť jeho súčasťou, tak sa neváhaj pridať k nášmu tímu.

 

Staň sa súčasťou tímu Touratech Slovensko. Buď ako my, rob to, čo ťa baví!

 

Sme malý pracovný team, ale zato plný elánu a chuti pracovať, žiť motorkami.  Nová doba si vyžiadala nové pracovné pozície, nový systém práce. A preto ponúkame tieto pozície:

 

1. Social media & Newsletter creator / Freelancer – ak rozumieš sociálnym médiám, sleduješ, čo sa deje vo svete motoriek a trúfaš si vytvoriť hodnotný obsah,  tak potom hľadáme Teba! Mladého, moderne zmýšľajúceho človeka, ktorý dokáže spracovať informácie zo sveta motoriek a hlavne zo sveta adventure a chce sa o to podeliť so všetkými, čo nás sledujú. Kanálov je množstvo, samozrejme social media hrajú prvé husle, ale nezabúdame ani na newsletter, či blog, ak si na neho trúfneš.

Pracovná pozícia je pre Freelancera – môžeš pracovať z akéhokoľvek miesta na svete a pracovný čas si určíš sám.

 

2. Eshop manager Freelancer – novej dobe sa neubránime a keď chceme držať krok, musí byť aj náš online predajný priestor perfektný. Ak ovládaš perfektne angličtinu, práca s klávesnicou ti nerobí žiaden problém, si rýchly, tvorivý a vieš dať informáciám jasný tvar, potom hľadáme Teba. Áno, tu si treba povedať jasne, že práca je to náročná čo sa týka času stráveného za monitorom, avšak jasne zadefinovaná a patrične ohodnotená. Môžeš si však vybrať čas, miesto aj rozsah svojej práce. To zas nie také zlé 🙂

Pracovná pozícia je pre Freelancera – môžeš pracovať z akéhokoľvek miesta na svete a pracovný čas si určíš sám.

 

 

Ak ťa naše pracovné pozície zaujali, tvoja terajšia práca ťa nebaví, máš priestor popri škole, alebo popri zamestnaní venovať sa niečomu, či ti nie je cudzie, práve naopak ťa to fascinuje, tak poď do nášho teamu!

Chceš vedieť viac? Zavolaj nám alebo pošli email. Odpovieme každému, pretože si vážime každého, kto chce byť jedným z nás!

mail: info@touranbike.sk
tel: +421-905 790 246

 

 

Tešíme sa na teba

Tím Touratech Slovensko