NOVÉ DOPLNKY NA HONDA AFRICA TWIN CRF1000L

NOVÉ DOPLNKY NA HONDA AFRICA TWIN CRF1000L
13. februára 2017 zummerova

Honda Africa Twin CRF1000L je bezpochyby kvalitné cestovné enduro, ktoré oslovilo mnohých cestovateľov. Jej sériovú podobu si však viacero jazdcov upravilo a pre tento rok  je dostupná ďalšia doplnková výbava. Môžete si tak zvýšiť ochranu motocykla, zlepšiť komfort pri cestovaní či vyzdvihnúť jazdné vlastnosti.

Extrémna ochrana motora pre Africa Twin

Priamo z tratí Hellas Rally, kde súťažil upravený špeciál Touratech Honda Africa Twin Rallye, prichádza zvýšená ochrana motora aj pre sériové motocykle. Špeciálne tvarovaný, veľmi odolný kryt motora ochráni podstatné časti motocykla. Dostupné sú dve verzie Rallye a Rallye Extreme obe v dvoch farebných prevedeniach.
Nájdete v e-shope Touratech

 

Prídavné tašky na padacie rámy

Úložného priestoru nie je nikdy dosť, to pozná hádam každý. Zvýšiť jeho objem o 9 litrov je teraz možné vďaka prídavným taškám uloženým na vrchných padacích rámoch. Tašky sú odolné, vyrobené z teflónom potiahnutej Cordury.
Nájdete v e-shope Touratech

 

Tankvak vo farbách Honda Trikolóry

Tankvak je užitočný doplnok avšak s motorkou môže ladiť aj farebne. Čierny, červený a po novom aj trikolóra, to sú farby presne doladené k novým Hondám Africa Twin CRF1000L.
Nájdete v e-shope Touratech

 

Ochrana motocykla

Okrem klasických doplnkov ako sú padacie rámy, kryt motora, kryt svetlometov je možné rozšíriť ochranu aj menšími krytmi. Najnovšie sú v ponuke aj kryty predných brzdových strmeňov, reťaze či spojkového lanka.
Nájdete v e-shope Touratech

 

Spojler na plexisklo

Popri zvýšených a znížených plexisklách pre Hondu Africa Twin CRF1000L prichádza aj možnosť doplniť originálny štíť o spojler.
Nájdete v e-shope Touratech

 

Mechanický tempomat

Spríjemniť si najmä diaľničný presun pomocou tempomatu je rozhodne bodom k dobru pre komfort. A keď už sme pri kokpite, nastaviteľné páčky sú väčšou výhodou než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.
Nájdete v e-shope Touratech

 

 

Výfukový systém

Zvýšiť výkon, znížiť hmotnosť a vylepšiť zvykový prejav, práve to sú dôvody prečo siahnuť po výmene sériového výfukového systému.
Nájdete v e-shope Touratech

 

Pevné enduro kolesá

Kto plánuje Hondu Africa Twin CRF1000L využívať aj na jazdenie náročným terénom, ten rozhodne vymení sériové kolesá sa pevnejšie, ktoré lepšie znesú tvrdé zaobchádzanie.
Nájdete v e-shope Touratech

 

Adventure podvozok

Sériový podvozok sa Honde podaril aj tu sa dá Africa Twin vylepšiť. Zadné tlmiče, cartridge do prednej vidlice všetko dostupné aj v plne nastaviteľnej verzii. Komu sa zdá byť Africa Twin vysoká, je možné osadiť ju aj tlmičom zaisťujúcim zníženie.
Nájdete v e-shope Touratech

 

 

Komfortné vyhrievané sedadlá

Doslova horúcou novinkou je komfortné vyhrievané sedadlo pre Honda Africa Twin. Sedadlo jazdca aj spolujazdca prichádza s možnosťou separátneho ovládania ohrevu. Sedadlá sú oproti štandardu nie len vyhrievané, ale ich konštrukcia zvyšuje komfort pri cestovaní. Dostupná bude štandardná ale aj zvýšená verzia komfortného sedadla.

Dostupné bude aj jednodielne komfortné sedadlo vhodné pre jazdcov holdujúcich rallye štýlu.

Všetky doplnky na Hondu Africa Twin CRF1000L nájdete v E-Shope Touratech