Moto požičovňa – enduroškola

Moto požičovňa – enduroškola
6. apríla 2021 Marian Krolák

V našej enduroškole môžeš jazdiť na svojej motorke, alebo si môžeš prenajať aj jednu z našich motoriek.

Motocykle v enduroškole sú úplne nové motocykle, v 100% stave, plne pripravené na kurz pod vedením inštruktora.

Motocykle k dispozícii:

Husqvarna 701 Enduro – 2021

Ľahké, veľmi dobre ovládateľné enduro s objemom 692 ccm, výkonom 74 PS a váhou 145 kg. Ideálny stroj pre úplného začiatočníka, alebo pre pre každého, kto má strach a rešpekt pred veľkou, ťažkou enduro motorkou v teréne.

Husqvarna Enduro 701 v našej enduroškole je obutá na štupľových gumách, disponuje ochranou motora a  pevnými krytmi rukovätí. Je vhodná taktiež pre ženy, alebo mládež.

Cena za prenájom motocykla: 99,- eur / deň

 

BMW R 1250 GS HP – 2020

Legenda z dielne BMW – náš absolútny favorit pre adv jazdenie. Ťažkotonážnik, avšak  veľmi dobre ovládateľný stroj. Aj napriek váhe cca. 235 kg, v rukách skúseného jazdca dokáže divy. Zároveň tvrdíme, že je vhodný aj pre každého nadšenca adv jazdenia, keď vďaka nízko umiestnenému ťažisku, je jazda v teréne s ním veľká zábava.

 

Motocykel je v plnej výbave, v tzv. verzii HP – jednodielna enduro sedačka, malý plexištít, široké stúpačky. Samozrejmosťou je veľký TFT display, voliteľné jazdé režimy a vypínateľné enduro ABS.

Náš motocykel má zároveň všetky potrebné ochranné prvky pre jazdu v teréne. Kryt motora, padacie rámy, kryt svetla, štuplové pneumatiky a kryty rukovätí.

Cena za prenájom motocykla: 149,- eur / deň

 

Motocykle si môžeš rezervovať spolu so svojou registráciou na konkrétny termín enduroškoly. Do poznámky k registrácii napíš, o ktorý motocykel by si mal záujem. Pokiaľ je motocykel voľný pre daný termín, potvrdíme ti ho spolu s registráciou na enduroškolu.