Katalóg Touratech 2018/2019

Katalóg Touratech 2018/2019
9. februára 2018 František Zubal

Nový katalóg Touratech 2018/2019 je dostupný už aj pre teba. Nájdeš v ňom 956 strán plných adventure doplnkov pre rôzne motocykle.

Čo všetko nájdeš v katalógu Touratech?

Kompletný sortiment adventure doplnkov pre viac ako 30 modelov motocyklov. Nájdeš medzi nimi dvojkolesové krásky ako BMW R1200GS Adventure, Honda CRf1000L Africa Twin, KTM 1290 Super Adventure, Yamaha XT1200Z Super Tenere, Suzuki V-Strom 1000 a mnohé ďalšie. Nevynechali sme ani značky ako Ducati či Triumph.

Ochranné doplnky ako padacie rámy, kryty motora, kryty svetiel alebo veci zvyšujúce komfort sú doplnené o systémy hliníkových kufrov, tankvaky, podvozky… Nechýba ani oblečenie špeciálne vyvinuté pre potreby adventure mototuristiky. Naše prilby Aventuro, čižmy Destino a oblečenie Companero. Spolu s nimi v katalógu nájdeš aj rukavice, či funkčné prádlo.

K adventure mototuristike bez pochýb patrí aj kempovanie. Stany, spacáky, tašky, vaky, lampy a iné outdoor doplnky dotvárajú balík komplexného katalógu Touratech. Mapy, komunikačné systémy, GPS navigácie… skrátka všetko, čo potrebuješ pre svoje ďalšie dobrodružstvá na dvoch kolesách.

Nie je to iba o doplnkoch na motorky

Aby to nebol iba ďalší leták v poštovej schránke, v našom katalógu nájdeš množstvo pútavých fotografií. Opäť sa v ňom objavil aj člen nášho tímu Fero, čo nás nesmierne teší.

„Je to pekný pocit objaviť sa znova v tak rozsiahlom a celosvetovo distribuovanom katalógu, a to hneď na troch stranách. Hoci s prilbou na hlave o tom, že som to ja viem iba ja, je to ale logické – nado mnou je diel na otváranie pivových fliaš :-)“

František Zubal

Taktiež si môžeš prečítať zaujímavé príbehy. Ako zvládla naša prestavba BMW R9X súťaž Red Bull Romaniacs, pár slov o projekte ACT Grécko a iných cestách našich kolegov.

Kde dostanem katalóg Touratech 2018/2019?

Ak sa nevieš dočkať kedy ti katalóg Touratech 2018/2019 pristane v rukách, pozri si online jeho plnohodnotnú e-paper verziu.

Katalóg si môžeš objednať v našom e-shope.

Tip: Ak nechceš platiť poštovné za katalóg zasielame ho priamo spolu s každým balíkom. Stačí si u náš čokoľvek objednať, zvoliť si možnosť pribaliť k objednávke katalóg a mi ti ho do balíka pribalíme zdarma. Alebo sa zastav u nás na predajni v Poprade.

Tešíme sa na novú adventure sezónu
Touratech tím Slovensko..