Individuálne kurzy Touratech Academy

Individuálne kurzy Touratech Academy
24. marca 2020 Marian Krolák

Aktuálna situácia, kedy sú masové podujatia pozastavené neznamená, že nemôžeme jazdiť a trénovať na motorkách. Motorka je vo svojej podstate veľmi individuálny šport a každý je sebe pánom. To, že sa nemôžeme stretávať, nám však nemôže zakázať jazdiť a užívať si život, ktorý ide ďalej aj napriek krízovej situácii. Je to len na tebe, ako zodpovedne sa k tomu postavíš.

My sa k tomu staviame veľmi zodpovedne nielen voči sebe, ale aj voči iným. Vieme, že zdravie je to najcennejšie čo máme. No napriek tomu na motorky sme nezanevreli a aktuálny čas práve trávime individuálnymi tréningami a prípravou na “voľné cesty”.

Ak aj ty chceš využiť svoj čas efektívne, zlepšiť sa vo svojích jazdeckých zručnostiach a naučiť sa lepšie ovládať svoju motorku, tak teraz je ten správny čas na individuálnu enduroškolu.

Príď do našej enduroškoly a vyskúšaj si individuálny tréning. Len ty a inštruktor 1+1. Aktuálna situácia pozastavila skupinové podujatia, my Ti však ponúkame individuálny tréning pri dodržaní všetkých hygienických a bezpečnostných opatrení. Trénujeme v prírode a mimo ľudí. Nič nám tak nehrozí…

Využi túto šancu a absolvuj svoj individuálny tréning!

 

Viac sa dozvieš tu / info aj registrácia / TOURATECH ACADEMY INDIVIDUAL