Hliníkové kufre na motorku Touratech Zega Evo

Hliníkové kufre na motorku Touratech Zega Evo
4. februára 2020 František Zubal

Hliníkové kufre na motorku – to je najspoľahlivejší transport batožiny na motorke.

Sadni na motorku a vyraz vpred…

“Zega Evo je ďalšou generáciou našich hliníkových kufrov na motorku, ktoré vyvíjame a vyrábame už takmer 30 rokov.”

Tieto hliníkové kufre na motorku v sebe kombinujú masívnu silu a odolnosť spojenú s komfortom  jednoduchej montáže na motorku.

Hliníkové kufre na motorku Touratech ZEGA Evo poskytujú pohodlnú a rýchlu montáž bez toho, aby sa vzdali odolnosti, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach. Ak chceš moderné hliníkové kufre, na ktoré sa môžeš naozaj spoľahnúť, voľba je len jedna.

Naše hliníkové kufre na motorku toho znesú naozaj extrémne veľa

“Testované pre extrémne podmienky, aby ťa na tvojich cestách za žiadnu cenu nesklamali!”

Rýchlo upínací systém a zaistenie

Jednoducho nasunieš háčiky na rám, zatlačíš naň kufor a zatvoríš páku, aby si kufor zaistil. Hliníkové kufre sú vybavené novým dizajnom uzamykacieho systému. Kufre Zega Evo sú takto spoľahlivo zabezpečené aj pred krádežou.

Najprv priložíš kufor spodnými hákmi o nerezový nosič.

Potom zacvakneš horné háky.

Zaistíš a uzamkneš páku. Hotovo, kufor drží spoľahlivo na mieste.

„Konečne tu máme hliníkové kufre na motorku, ktoré na rámy komfortne nahodíš behom pár sekúnd. Pôsobia moderným dojmom, dizajn ich detailov je zameraný na funkčnosť a komfort. Celkovo sa s nimi veľmi ľahko manipuluje, nepôsobia hrubo, avšak ostávajú naďalej extrémne odolné. Takúto kombináciu ti poskytne jedine Touratech Zega Evo.“

Je to absolútna pohoda.

Zlepšila sa ergonómia aj systém otvárania a uzamknutia kufrov. Veko je zamykateľné, dá sa otvoriť do oboch strán, má spevnený hliníkový okraj, ktorý zapadá do tela kufra s integrovaným silikónovým tesnením. Do hliníkových kufrov Zega Evo sa ti tak po ich uzavretí na 100% nedostane žiadna voda.

Nový dizajn plastoých chráničov rohov, zaoblené kontúry zámkov veka

Veko vieš vyklopiť na obe strany, je možné doň vložiť sieťku pre rôzne potreby uloženia batožiny

Zosilnený okraj vytvára pevné spojenie s telom kufra a zabezpečí 100% nepremokavosť.

Naše hliníkové kufre na motorku boli vždy známe ich multifunkčným dizajnom. Okrem toho, že slúžia ako úložný priestor, boli dizajnované tak, aby poslúžili ako miesto na sedenie či stolík. Z tohto dôvodu sú detaily na veku kufra riešené tak, aby ničomu nebránili. Legendárna ponuka doplnkov pre hliníkové kufre ostáva dostupná aj pre kufre Zega Evo. Skrátka na predinštalované piny nahodíš potrebné držiaky a kufre tak rozšíria svoju funkciu. Dáš na ne rôzne príslušenstvo ako kanistre, držiaky na fľaše, lekárničku a vodotesné tašky na menšie drobnosti. Na veko kufra vieš jednoducho prichytiť ruksak alebo hoci aký iný druh tašiek, čím rýchlo v prípade potreby rozšíriš úložný priestor.

Pánty na uchytenie prídavnej batožiny na veko kufra sú dizajnované tak aby boli v rovine s hornou časťou veka. Nebránia tak napr. sedeniu na kufroch.

Madlo pre uchopenie kufra príjemne padne do ruky. Ak sa chceš posadiť na kufor, zapadne do výrezu pod ním.

Na ľavom kufri vidíš piny pre uchytenie rôznych držiakov. Na pravom je daná inštalácia nosiča pre fľaše.

Prídavnú batožinu si nakombinuješ podľa vlastných potrieb. Napríklad držiak na kanister a fľaše.

Objem batožinového priestoru ľahko rozšíriš taškou na veku kufra.

Adventure dedičstvo menom Touratech Zega

Sme priekopníkom vo výrobe hliníkových kufrov na motorku. Ich dizajn, testovanie a výroba u nás prebieha už od roku 1992. Naše kufre Zega sú integrovanou súčasťou motorky. Ľahké, odolné, multifunkčné kufre sa inštalujú na nosiče z nerezovej ocele. Zega Evo prinášajú perfektné spojenie adventure dizajnu, funkčnosti, odolnosti a ľahkej manipulácie. Stanovujú tak nový štandard v oblasti hliníkových kufrov na motorku, ktoré sú pripravené vyraziť s tebou na akékoľvek dobrodružstvo.

Rôzne verzie pre rôzne potreby jazdcov

Hliníkové kufre na motorku Touratech Zega Evo vyrábame v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Ich kompletnú ponuku nájdeš v našom e-shope Touratech Slovensko.

Ak si nevieš vybrať vhodnú kombináciu, neváhaj nás kontaktovať. Zostavíme ti presnú špecifikáciu, ktorá bude pre teba a tvoju motorku najvhodnejšia.

Náš tip: Pozri si, alebo sa opýtaj na dostupnosť hliníkových kufrov na motorku s výrezom, ktorý kopíruje tvary motorky. Verzia Zega Evo X totiž maximalizuje objem batožiny pre konkrétnu motorku.

Zachovaná symetria s využitím priestoru nad výfukom. Maximálny využiteľný objem Zega Evo X.

Kufre Zega Evo sú dostupné aj ako topcase v troch veľkostiach a troch farebných prevedeniach.

Náš tip: Topcase Zega Evo XXL v čiernom prevedení, do ktorého komfortne umiestníš dve prilby.

Rôzne príslušenstvo na hliníkové kufre Zega Evo skrátka patrí. Pozri si možnosti, vďaka ktorým si úložný priestor na motorke vyladíš podľa vlastných potrieb. E-shop Touratech Slovensko – Príslušenstvo kufrov