ENDUROŠKOLA – Level 1 + Level 2

ENDUROŠKOLA – Level 1 + Level 2
8. decembra 2021 Marian Krolák

Víkendová enduroškola – LEVEL 1+ LEVEL 2,  jedinečná motoškola pre všetkých, ktorí vlastnia veľké cestovné enduro a offroad im vonia viac, ako asfalt. Ak ti je začiatočnícky LEVEL 1 málo,  tak potom je tu pre Teba víkendová Enduroškola – LEVEL 1 + 2 / enduroškola pre pokročilých.

 

Veľká enduro motorka je úžasný stroj…

Veľká enduro motorka je úžasný stroj, taký multitalent, s ktorým môžeš nielen cestovať po bežných asfaltových cestách, ale hlavne vieš odbočiť na prvú šotolinu a pekne si užiť jazdu v stúpačkách. A v momente keď zistíš, že Ťa to ťahá viac do terénu, prichádza čas na LEVEL2, kedy jednoducho náš fokus je jasný – offroad!

 


Celú našu enduroškolu trénujeme v našom offroadovom areály Offroad ring / Slovakia Ring – Orechová Potôň.
Tento areál je uzavretý a špeciálne upravený pre naše potreby. Máme k dispozícii všetky typy povrchov, od trávy, po poľnú cestu, jemný štrk, hlboké kamenné pole, malé výjazdy, veľké výjazdy, ale aj dychberúce zjazdy.

Čo ponúkame?

Víkendový kurz Level 1+2 na offroad ringu v Orechovej Potôni je vhodný hlavne pre všetkých, ktorí sa chcú posunúť ďalej. Tento nadstavbový kurz má jednoznačný fokus – jazda v teréne! Na rozdiel od základného kurzu Level 1, kde sa venujeme okrem iného aj teoretickej časti, nastaveniu motocykla,  správnej technike jazdy, pri  víkendovom kurze plynule prechádzame do LEVELu 2 a venujeme všetok čas aktívnemu tréningu! Tzn. v sobotu ideme krok po kroku od základov až k istote ovládania motorky v teréne, v nedeľu aktívne jazdíme, jazdíme, jazdíme! 

 

Naučíme ťa:
– dokonalému ovládaniu motocykla v najmenšej možnej rýchlosti hlavne mimo asfaltu, tzv. agility,
– vyskúšame si limitné brzdenie na nespevnenom povrchu, či v piesku,
– trénovať budeme náročné výjazdy aj zjazdy,
– nezabúdame na balančné cvičenia,
– techniku pohľadu,
– techniku power driftu… atď…

Nudiť sa isto nebudeš!

Naše možnosti, a možnosti areálu sú priam nekonečné, trénujeme s vyššou intenzitou, ako pri základnom kurze tak, aby si každý prišiel na svoje a hlavne na konci dňa sme si všetci povedali, že sme sa zlepšili a môžeme objavovať všetky cesty / necesty tejto našej krásnej planéty.

 

Ak vlastníš cestovné enduro a chceš sa naučiť niečo nové, pridaj sa k nám na víkendový kurz!

 

.

 

TERMÍNY 2024  – LEVEL 1 + LEVEL 2 – víkendový kurz

1. Termín: 20. – 21.4.2024 – PLNE OBSADENÉ – ĎAKUJEME!
2. Termín:  4. – 5.5. 2024 – PLNE OBSADENÉ – ĎAKUJEME!
3. Termín: 18. – 19.5.2024 – PLNE OBSADENÉ – ĎAKUJEME!
4. Termín: 15. – 16.6.2024 – PLNE OBSADENÉ – ĎAKUJEME!
5. Termín: 20. – 21.7.2024 – sobota + nedeľa / voľné 3 miesta
6. Termín:  3. – 4. 8. 2024 – – sobota + nedeľa / voľné miesta

 

Cena
189,- eur / osoba / Level 1 – jednodňový kurz
349,- eur / osoba / Level 1 + Level 2 – víkendový kurz
399,- eur / osoba / víkendový ADV CAMP 2024

Kde?
Slovakiaring – Orechová Potôň – areál Offroadring

Ak ťa zaujíma len jednodňový kurz Level 1, viac info sa dozvieš tu: https://touratech.sk/enduroskola-level-1/

Ak preferuješ individuálny kurz, čítaj tu: https://touratech.sk/enduroskola-individual/

Ak chceš niečo viac, nielen motoškolu, ale aj prednášky, kempovanie, grilovanie, môžeš sa registrovať na náš víkendový Adventure CAMP 2024

 

Počas celého víkendu sa ti bude venovať skúsený jazdec a inštruktor Marián Krolák. V cene je zahrnuté taktiež doprovodné vozidlo, prístrešok, miesto na sedenie a ľahké občerstvenie – catering. Staráme sa aj o tvoje pohodlie a tak si počas akcie môžeš dať kedykoľvek kávu, alebo niečo osviežujúce. Počas obednej prestávky si môžeš dať chutný obed v priľahlej reštaurácii priamo v areáli /nie je zahrnuté v cene/.

Časový harmonogram kurzu / sobota / nedeľa
08.45 – 09.00 hod. príchod a prezentácia účastníkov
09.00 – 12.00 hod. teoretické a praktické ukážky jazdy offroad
12.00 – 13.00 hod. obedná prestávka
13.00 – 17.00 hod. praktické jazdy, tréning v areáli offroad ring
17.00 – záver a vyhodnotenie kurzu

Enduro školenie vychádza z metodiky agility a je modifikované pre potreby jazdy mimo spevnených ciest, tzn. správny posed a prenos váhy pri jazde v sede, aj v stupačkách, avšak v podmienkach off-road, správne ovládanie plynu, ale aj brzdenia na nespevnenom povrchu. Technika pohľadu, prenášanie váhy a celkové ovládanie motocykla pri výjazdoch, či zjazdoch mimo spevnených ciest. Počas tohto dňa získaš istotu so svojou motorkou pri jazde mimo asfaltu. Nezaskočí ťa viac koniec bežnej cesty, menší výjazd, či zjazd, naučíš sa otočiť s motorku aj na malom priestore, získaš istotu pri brzdení aj na prašných cestách a celkovo si začneš užívať jazdu mimo asfaltu. Cieľom nie je naučiť ťa jazdiť na motokrosovej trati, blato, či pieskové duny, ale cieľom je získať istotu ovládať tvoju motorku za každej situácie, či už je to asfalt, alebo šotolina, ktoré ťa isto zastihnú pri potulkách po šírom svete…

 

 

Ak sa chceš zúčastniť kurzu, vyplň formulár: