ENDUROŠKOLA – Individual

ENDUROŠKOLA – Individual
8. decembra 2021 Marian Krolák

Príď do našej enduroškoly a vyskúšaj si individuálny tréning. Len ty a inštruktor 1:1. Ak máš pocit, že potrebuješ viac času a kľud na zvládnutie celého programu enduroškoly a nechceš trénovať v skupine.
Dohodni si individuálny tréning jazdy na motorke

Enduroškola –  Individual

Enduroškola je jedinečný projekt určený pre teba, alebo tvoju partnerku.  Vlastníš veľké cestovné enduro, chceš na ňom cestovať, objavovať svet, užiť si ho?  Ak cítiš, že so svojou motorkou chceš zvládnuť viac, potrebuješ tréning jazdy na cestovnom endure.

Buď na to pôjdeš ako samouk, čo prináša množstvo rizík. Alebo sa môžeš prihlásiť k nám a skúsený certifikovaný inštruktor Ťa rád posunie míľovými krokmi vpred. Učiť sa na vlastných chybách je totiž veľa krát finančne nákladné, ničíš si svoju motorku a ide tu aj o tvoje vlastné zdravie. Ak sa chceš skutočne naučiť bezpečne ovládať svoju motorku, absolvuj tréning jazdy na cestovnom endure Enduroškola – individual.

100% osobný prístup – enduroškola individual

Enduroškola Individual – tréning jazdy na cestovnom endure

– vhodné pre úplných začiatočníkov
– vhodné aj pre ženy, ktoré chcú začať jazdiť na cestovnom endure
– netradičný darček pre kamaráta / partnera, pokiaľ ho chceš obdarovať niečím výnimočným
– 100% individuálny prístup s možnosťou špecifickej úpravy programu v závislosti od skúseností, nárokov a progresu účastníka
– možný aj tréning pre 2 osoby

 

Čo ponúkame v individuálnom kurze?
Jednodňový kurz typu INDIVIDUAL na offroad ringu v Orechovej Potôni je vhodný hlavne pre úplných začiatočníkov, amatérov, nadšencov. Pre všetkých, ktorí sú ochotní sa učiť pod dohľadom profesionálneho inštruktora pekne od základov tak, aby sme na konci dňa, zvládali aj jazdu mimo asfaltu. Zároveň je vhodný pre všetkých, ktorí majú rešpekt z veľkej motorky, nikdy neopustili istotu spevnených ciest, alebo proste pre zvedavcov, ktorí si to chcú vyskúšať a hlavne pre všetkých, čo preferujú indidividálny prístup

 

Počas tohto dňa ťa naučíme:
– základné nastavenie motocykla,
– rozdiely správania motocykla na asfalte a mimo asfaltu,
– ukážeme ti, čo v prípade, že motorka spadne, ako ju správne dvíhať, ako si pomôcť sám v takej situácii,
– naučíme ťa správnej jazdeckej pozícii
– vysvetlíme techniku pohľadu, techniku správneho brzdenia, techniku pridávania na nespevnenom povrchu, techniku zatáčania mimo asfaltu,
– vyskúšaš si jazdu na rôznych povrchoch – tráva, piesok, štrk, blato,
– naučíme ťa  ako zvládať všetky krízové situácie, pokiaľ cesta už nie je cestou,
– zasvätíme ťa do tajov dokonalého ovládania motocykla – tzv. agility,
– upozorníme ťa na tvoje zlozvyky a ukážeme ten “správny smer”…

 

Všetky kurzy budú prebiehať pod vedením inštruktora, ktorý ti ukáže, ako bezpečne a hravo zvládať svoju motorku nielen na ceste, ale aj mimo nej.

Celý výcvik je modifikovaný a špecializovaný práve pre Teba – špeciálne pre Teba je k dispozícii aj celý areál offroadringu. 

.

.

TERMÍNY 2024

Enduroškola INDIVIDUAL – jednodňový kurz

1. Termín: 19.4.2024 – piatok – vypredané, ďakujeme!
2. Termín: 3.5. 2024 – piatok – vypredané, ďakujeme!
3. Termín: 17.5.2024 – piatok – vypredané, ďakujeme!
4. Termín: 14.6.2024 – piatok – voľné miesta
5. Termín: 19.7.2024 – piatok – voľné miesta

 

Cena
499,- eur / 1 osoba /  – individuálny kurz

Kde?
Slovakiaring – Orechová Potôň – areál Offroadring

 

Počas celého dňa sa ti bude venovať skúsený jazdec a inštruktor Marián Krolák. V cene je zahrnuté taktiež doprovodné vozidlo, prístrešok, miesto na sedenie a ľahké občerstvenie – catering. Staráme sa aj o tvoje pohodlie a tak si počas akcie môžeš dať kedykoľvek kávu, alebo niečo osviežujúce. Počas obednej prestávky si môžeš dať chutný obed v priľahlej reštaurácii priamo v areáli /nie je zahrnuté v cene/.

Časový harmonogram kurzu:
08.45 – 09.00 hod. príchod a prezentácia účastníka
09.00 – 12.00 hod. teoretické a praktické ukážky jazdy offroad
12.00 – 13.00 hod. obedná prestávka
13.00 – 17.00 hod. praktické jazdy, tréning v areáli offroad ring
17.00 – záver a vyhodnotenie kurzu

Enduro školenie vychádza z metodiky agility a je modifikované pre potreby jazdy mimo spevnených ciest, tzn. správny posed a prenos váhy pri jazde v sede, aj v stupačkách, avšak v podmienkach off-road, správne ovládanie plynu, ale aj brzdenia na nespevnenom povrchu. Technika pohľadu, prenášanie váhy a celkové ovládanie motocykla pri výjazdoch, či zjazdoch mimo spevnených ciest. Počas tohto dňa získaš istotu so svojou motorkou pri jazde mimo asfaltu. Nezaskočí ťa viac koniec bežnej cesty, menší výjazd, či zjazd, naučíš sa otočiť s motorku aj na malom priestore, získaš istotu pri brzdení aj na prašných cestách a celkovo si začneš užívať jazdu mimo asfaltu. Cieľom nie je naučiť ťa jazdiť na motokrosovej trati, blato, či pieskové duny, ale cieľom je získať istotu ovládať tvoju motorku za každej situácie, či už je to asfalt, alebo šotolina, ktoré ťa isto zastihnú pri potulkách po šírom svete…

 

 

Ak sa chceš zúčastniť kurzu, vyplň formulár: