AVENTURA 2022 – Rumunsko Maramureš

AVENTURA 2022 – Rumunsko Maramureš
1. septembra 2021 Marian Krolák

Rumunsko je pre nás zasnúbená krajina, má svoje nezameniteľné čaro, dobrodružný punc a je ešte aj veľmi blízko. Zaži s nami nevšedný víkend a oddýchni si v sedle motorky.

Všetci to poznáme, blíži sa víkend, meteorológovia hlásia periódu dobrého počasia a ty si si nestihol nič naplánovať a predsa by si rád niekam vypadol. Tak poď s nami do Rumunska! Neseď doma,  obleč sa do motorkového, zbaľ zopár osobných vecí a naštartuj motorku. Zoberieme ťa do krajiny, ktorá nás dokáže aj po rokoch vždy očariť.

„Výlet do Rumunska si spravím aj niekoľko krát do roka. Je blízko, ľudia sú v pohode a zakaždým je tu čo objavovať.”

Poď sa povoziť s partičkou, ktorí vidia svet podobne dobrodružne ako ty. Spoznaj nových ľudí, uži si jazdu v nádhernej horskej krajine. Večer pokecáme o motorkách a dobre sa najeme. Gastronomický zážitok je zaručený.

Rumunsko je pohoda doslova za dverami. Jazdíme sem aj niekoľko krát do roka. Ľudia sú v pohode a zakaždým si tu krásne vyvetráme hlavy. Relax a reset hlavy je skrátka zaručený.

Iná kultúra, iný pohľad na život v krajine, kde konské povozy stretneš stále bežne na cestách. Drevené kostoly, lúky plné slamených stohov, rázovité dedinky, luxusné šotolinky, či fidlikantské melódie znejúce okolím od bačov pasúcich svoj dobytok po okolitých kopcoch.

„Chceme proste vypnúť, zažiť niečo nové a poriadne sa povoziť.“

Kedy?
3.6. – 5.6.2022 /piatok – nedeľa/
 – voľné miesta

Kde?
štart Poprad / Vysoké Tatry
cieľ Maramureš / Rumunsko

Cena:
Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe:                     450,- / osoba
Ubytovanie v jednolôžkovej izbe:                   550,- / osoba

Víkend v Rumunsku je určený pre majiteľa cestovného endura, ktorý potrebuje oddych po pracovnom týždni a túži stráviť pár dní v kruhu známych, priateľov, či ľudí s rovnakou krvnou skupinou. Jazdenie dosýta po kľukatých maramurešských cestách,  nejaká tá šotolinka, či potulky po okolitých pahorkatinách. Samozrejmosťou je miestny gurmánsky zážitok.


Počas celého víkendu sa ti bude venovať skúsený jazdec, inštruktor a profesionálny sprievodca Marián Krolák.

V cene je zahrnuté 2 x ubytovanie v luxusnom penzióne v dvojlôžkovej izbe /možnosť jednolôžkovej izby za príplatok/, 2 x raňajky, 2 x večera. V cene nie sú zahrnuté dodatočné individuálne náklady ako napr. PHM, obedňajšie občerstvenie, nápoje. Ubytovanie je v jednom penzióne počas celého víkendu. Počas konania celej akcie má sprievodca ako súčasť výbavy profesionálnu prvú pomoc, sadu na opravu defektu a bežné náradie na opravu motocyklov. V prípade potreby zabezpečí odvoz motocykla na Slovensko.

V Rumunsku budeme jazdiť rôzne typy ciest. Asfalt, rozbité cesty, ale aj šotoliny, lesné cesty, horské kľukaté prechody. Chceme proste vypnúť, zažiť niečo nové, kochať sa krajinou a poriadne sa povoziť. Žiaden stres, iba oddych.

Chceš vedieť viac? Prečítaj si článok Ako bolo v Rumunsku 2018.

Ak chceš zažiť s nami Rumunsko, registruj sa cez tento formulár.