Ako bolo: Touratech Raňajky 1. Máj 2018

Ako bolo: Touratech Raňajky 1. Máj 2018
4. júna 2018 František Zubal

“Pohodový deň na motorke. Vyšlo nám ukážkové počasie, parádne sme si zajazdil a zažili pekný dobrodružný deň.”

Akcia Touratech raňajky je neformálne stretnutie nadšencov adventure jazdy na motorkách. Proste pre všetkých, ktorí majú radi cestovné endurá, potulky a moto turistiku po našej krásnej krajine.

Ráno sme sa stretli na predajni Touratech v Poprade, kde sa to všetko rozbehlo. Pohodička, kľud, voňavá dobrá kávička a strašne dobré raňajky. Na raňajkovom stole nechýbal ľahký cícerový šalát, čerstvá zeleninka, všakovaké šunky a salámy, netradičná hľuzovková omeleta, pečené klobásky, čerstvý chlebík, ale aj domáca bábovka. Kto by mohol odolať?…
S plným bruchom sa predsa lepšie štartuje za novými zážitkami. Debaty, výmena skúsenosti a pomaly vyraziť.

Ušlo sa každému – nevšedné raňajky v zaujímavom prostredí.

Netreba zbytočne rozprávať, to treba skrátka zažiť. Cesty pod našimi Vysokými Tatrami sú skrátka úžasné, ale keď ťa niekto vezme na miesta, ktoré len tak ľahko nenájdeš,  tak to sú zážitky, ktoré nemá hoci kto. Úzke asfaltové cesty bez áut, šotolinky plné zákrut vinúce sa na vrcholky kopcov. Naše milované Vysoké Tatry tu vidíš ako na dlani.

“Mega výhľad, super jazda. Čo viac by si si u nás mohol želať?”

Proste sme si dobre zajazdili

Motorky milujeme, cestovanie na nich nás nesmierne teší. Nie vždy je však čas vyraziť cez pol planéty za čímsi nezvyčajným. Touratech raňajky však každému, kto sa tejto akcie zúčastnil, priniesli oddych spojený s nevšedným zážitkom.

Jednodňová pohodová akcia spojená s gastro zážitkom – to sú Touratech raňajky

Vysoké Tatry v pozadí

Ak ťa to láka túlať sa s nami po krajine a nemáš veľa času, ale na jeden deň sa vieš odtrhnúť, príď k nám a zúčastni sa tejto akcie…

Viac prezradí fotogaléria, najviac osobná skúsenosť.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie
Sleduj našu stránku: Touratech Akcie