Adventure CAMP

Adventure CAMP
28. februára 2024 Marian Krolák

Poď si užiť parádny víkend v enduroškole – pripravili sme pre Teba a Tvoju motorku celovíkendový program!

Naša „klasická“ enduroškola sa teší veľkej popularite a preto ideme ďalej. Ak máš rád jazdu na adventure motorke, chceš sa naučiť dokonale ju ovládať nielen na asfalte, ale aj mimo ciest a zároveň chceš naplno využiť celý víkend a „nasať“ čo najviac zo sveta adventure, tak potom je Adventure CAMP to pravé pre Teba.

Príď do nášho areálu na celý víkend!

Kempuj, griluj, jazdi, užívaj si to tu…

Nauč sa kopec nového, maj veľa zábavy, ale hlavne, keď už máš čas, alebo Ti bolo dovolené 🙂 využi celý víkend naplno a uži si túto jedinečnú akciu.

 

 

Čo ponúkame v Adventure CAMP?

Všetci účastníci tu môžu voľne kempovať v areáli offroadringu už od piatku. Môžeš si tu rozložiť stan, či prísť na karavane, alebo ak máš rád komfort, nájdeš si ubytovanie v blízkom okolí. V sobotu budeme trénovať a vzdelávať sa v rámci nášho štandardného programu enduroškoly Level 1. Pekne od základov si prejdeme teóriu jazdy v teréne, nastavíme ti tvoju motorku pre jazdu v teréne, ukážeme si základné techniky jazdy v teréne s veľkou motorku a samozrejme budeme jazdiť a pilovať offroadovú jazdu, tak aby si sa posúval dopredu vo svojích jazdeckých zručnostiach.

Sobotné poobedie budeme venovať tomu, čo ťa určite zaujíma a hlavne, čo ťa môže postretnúť na cestách, či potulkách po svete. Nielen, že si ukážeme, ale dáme ti aj možnosť reálne si opraviť defekt na motorke s použitím rôzneho náradia, vysvetlíme si, ako si poradiť v prípade defektu, či poškodenia pneumatík, alebo nebodaj aj motorky. Pripravili sme si zároveň workshop ohľadom správneho výberu pneumatík do offroadu, či na expedíciu.

Nevynecháme ani najnovšie trendy v oblasti moto navigácií, máme pripravený krátky GPS workshop na tému offline navigácie / tablety, aplikácie, mobily /.  Aby toho nebolo veľa, večer je v znamení voľných diskusií a hlavne

rozpálime gril a vychladíme pivko… Určite si to zaslúžiš…

Nedeľa je v znamení aktívneho jazdenia a zdokonalovania sa. Jazdíme, jazdíme, jazdíme! To čo sme sa v sobotu naučili teoreticky a položili sme tomu základy, budeme v nedeľu naplno využívať, tak aby si jazdil čoraz viac bezpečnejšie, ale hlavne istejšie. Žiadna prekážka v teréne ťa nikdy viac nezaskočí !

Máme v pláne jazdiť veľké výjazdy a zjazdy, pripravené sú vlny, brody, ale aj štrkové riečište…

Nebudeš tomu veriť, ale nájdu sa tu aj „schody“. Čerešničkou na torte sú samozrejme skoky…

Aktívne jazdenie budeme celý deň dopĺňať o zaujímavé témy, ktoré ťa určite zaujímajú. Pripravili sme dva workshopy. Blok – ako sa správne obliecť na veľký adventure výjazd. Vieš, čo máš mať oblečené, aby si v pohode zvládol vrtochy počasia, či už budeš na Nordkappe, alebo v Maroku? Povieme si čo to o trendoch, ale rozoberieme si aj aktuálne možnosti materiálov, ktoré sa používajú na moto oblečenie.

 

Zaujíma ťa, ako sa zbaliť na motorku a povinná výbava?

Nevieš sa rozhodnúť medzi hliníkovými kuframi, či skôr pozeráš po mäkkej batožine? Ukážeme si, ako jednotlivé systémy uchytiť na motorku, koľko sa do nich naložiť, a hlavne, čo všetko vydržia. Súčasťou tohto bloku bude aj povinná výbava a náradie. Čo určite potrebuješ so sebou, na čo nesmieš zabudnúť no a hlavne, kam to všetko dať…

A aby rozprávania nebolo veľa, opäť budeme jazdiť, jazdiť, jazdiť až do nedeľného neskorého popoludnia…

Tak čo, je toho dosť, však?

Chceme, aby si toho zažil v našom Adventure CAMPe čo najviac, proste využil celý víkend s priateľmi…

Termíny:

Termín: 28.6. – 30.6.2024  piatok / sobota / nedeľa – VOĽNÉ 4 MIESTA

 

Cena:
349,- eur / osoba / víkendový ADV CAMP 2024

Kde:
Slovakiaring – Orechová Potôň – areál Offroadring

Ubytovanie:
*Ak preferuješ hotel, či penzión, v blízkom okolí Slovakia Ringu je dostatok ubytovacích možností – Hotel Ring, Penzión Malkia Park,  priváty Orechová Potôň, Dunajská Streda… / nie je v cene ADV CAMP.
*Voľné kempovanie v rámci arálu – stan, karavan, obytný príves / bezplatne pre účastníkov ADV CAMP. V rámci areálu Slovakiaring, sú k dispozícii sprchy, sociálne zariadenia, reštaurácia, PHM pumpa.

 

Časový harmonogram ADV CAMP 2024

Piatok:
18:00 hod – voľný príchod / voľný program / voľné diskusie – ty sa pýtaš, my odpovedáme / gril, pivko, ak máš iné obľúbené pochutiny, prines ich a podeľ sa! 😊

Sobota:
09.00 – 12.00 hod. teória a praktické jazdy / rozsah ako Enduroškola Level 1
12.00 – 13.00 hod. obed
13.00 – 14.00 hod. Workshop 1 – Ako na defekt
14.00 – 17.00 hod. praktické jazdy Enduroškola
17.00 – 18.00 hod. Workshop 2  – GPS navigácie
18.00 – 24.00 hod. GRIL večer – posedenie pri grile, občerstvenie, pivko, nealko, voľná diskusia…

Nedeľa:
09.00 – 12.00 hod. teória a praktické jazdy / rozsah ako Enduroškola Level 2
12.00 – 13.00 hod. obed
13.00 – 13.30 hod. Workshop 3 – Oblečenie na expedíciu
13.30 – 14.00 hod. Workshop 4 – Batožina a povinná výbava
14.00 – 16.00 hod. praktické jazdy Enduroškola
16.00 – 16.30 – oficiálny záver a poďakovanie účastníkovm Adventure CAMP 2024

 

Počas celého víkendu sa ti bude venovať skúsený jazdec a inštruktor Marián Krolák. Počas celého víkendu je k dispozícii, prístrešok, miesto na sedenie a ľahké občerstvenie – catering. Staráme sa aj o tvoje pohodlie a tak si počas akcie môžeš dať kedykoľvek kávu, alebo niečo osviežujúce. Počas obednej prestávky si môžeš dať chutný obed v priľahlej reštaurácii priamo v areáli.

 

Poď a pridaj sa k nám!

Vyplň formulár pre registráciu

.