Touratech Slovakia

Vyhrievané sedadlá Touratech s povrchom ktorý chladí - HEAT CONTROL

Hľadáte vyhrievané sedadlá s jednoduchým ovládaním, ktoré fungujú spoľahlivo a môžete si ich ľahko namontovať na vašu motorku? S inovatívnymi vyhrievanými sedadlami Touratech HEAT CONTROL pre jazdca aj spolujazdca máte k dispozícii vyhrievané sedadlá, ktoré vám ponúkajú maximálny komfort počas chladných aj horúcich dní.

Vyhrievané komfortné sedadlá Touratech HEAT CONTROL majú dve úrovne vyhrievania. Ponúkajú fantastický komfort pri dlhých cestách, aj keď je vonku naozaj chladno. Sú vodotesné a odolné voči UV žiareniu. Sedadlá samozrejme ponúkajú aj zvýšený komfort počas sedenia ako všetky naše kofortné sedadlá, sú však doplnené o vyhrievanie.

Vyhrievané sedadlá Touratech HEAT CONTROL majú plne integrovaný samostatný elektronický systém. Jednoducho stlačíte vstavané tlačidlo na boku sedadla, čím zmeníte úroveň vyhrievania. Nepotrebujete montovať na riadidlá žiadne prídavné ovládače, ktoré by zaberali miesto. A namiesto informácií na prístrojovej doske dostanete informáciu o správnom stlačení vo forme vibrácie priamo zo sedadla. Nepotrebujete spúšťať oči z vozovky čím nie je ovplyvnená vaša bezpečnosť! Vyhrievané sedadlá sú nezávislé od palubnej elektroniky, čo uľahčuje ich montáž a odstraňuje zbytočné chybové hlásenia v systéme motocykla. Napriek minimálnej spotrebe energie získate maximum tepla sálajúceho zo sedadla!

Vďaka integrovanej ochrane proti prepólovaniu je inštalácia veľmi jednoduchá a ochrana pred prehriatím vypína ohrievač predtým, než motorka alebo jazdec utrpia akékoľvek škody. Ochrana proti preťaženiu chráni vyhrievanie pred vznikom „teplotných hrotov“. To znamená, že sedadlo, hreje vždy rovnomerne, nestane sa teda aby bolo v jednom bode nepríjemne horúce.cl00 Vyhrievane sedadla Touratech

Čalúnenie sedadla je vybavené povrchom s technológiou Fresh Touch. Znižuje sa tak povrchová teplota sedadla tým, že odráža infračervené žiarenie a poskytuje chladnejší pocity pri nasadnutí na rozhorúčený motocykel, ktorý ostal zaparkovaný na slnku. Ďalší exkluzívny benefit našich sedadiel, ktorý využijete počas horúcich dní.

Sedadlá pre spolujazdcov majú ďalšiu skvelú výhodu. Ich tvar a povrch je upravený tak aby sa po sedadle spolujazdec neposúval pokiaľ to sám nechce. Sedadlo tak bráni šmýkaniu hlavne pri brzdení a prudkej akcelerácii. Výrazne tak stúpa pohodlie pri jazde nie len pre spolujazdca ale túto skutočnosť ocení aj jazdec. S vyhrievanými sedadlami Touratech HEAT CONTROL zvýšite nie len svoj komfort ale aj bezpečnosť pri cestovaní sólo alebo vo dvojici.

Vyhrievané sedadlá Touratech:

-Plne integrovaná elektronika sedadiel s vlastným ovládaním
-Jednoduchá montáž bez zásahu do riadiacej jednotky motocykla
-Nespôsobujú chybové hlášky
-Maximálny tepelný výkon pri minimálnej spotrebe energie
- Vodotesné a UV-odolné
-Ochrana proti prepólovaniu a prehriatiu
-Ochrana proti preťaženiu
-Ochladzujúci povrch Fresh Touach spôsobí rozdiel až do 10 ° C v porovnaní s bežnými textíliami
-Anatomicky tvarované na základe rozsiahlych skúšok
-Komfortná špeciálna pena brániaca vzniku dekubitom počas dlhých jázd
-Rovnomerné rozloženie hmotnosti a optimálny kontakt s motocyklom
-Bi-elastický odolný povrch s utesnenými švami bráni vzniku nepríjemného tlaku miestach spojov
-Tvar sedadla zmierňuje tlak na kostrč
-Povrch a tvar sedadla zabraňuje kĺzaniu pri brzdení a zrýchlení
-K dispozícii rôzne výšky vyhrievaných sedadiel
-Nastavenie výšky sedadiel v rámci sériových možností motocykla ostáva zachované
-Kvalitné materiály vyrobené podľa najvyšších štandardov
-Sedadlá sú modulárne, t. j. je možné ich kombinovať s originálnymi sedadlami (napr. sedadlo jazdca bude vyhrievané a sedadlo spolujazdca ostáva originálne)
-Kvalita Made in Germany

Vyhrievané sedadlá Touratech HEAT CONTROL

Sedadlá Touratech

00 Vyhrievane sedadla Touratech pre spolujazdca

Sedadlá Touratech pre rôzne druhy motocyklov. Honda, BMW, KTM, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Ducati...