Touratech Slovakia

Nepremokavé tašky a vaky Touratech Waterproof

Udržte svoju batožinu v suchu. Nepremokavé, vode, prachu, snehu, oderu odolné vaky a tašky Touratech Waterproof, sú tým pravým doplnkom pre adventure cestovanie. Aby vaša batožina ostala v bezpečí, suchá a čistá.

Zistiť v cieli cesty, že po celodennej jazde, ostali vaše veci na prezlečenie mokré a špinavé, to rozhodne nepoteší. Stalo sa to už hádam každému cestovateľovi. Večer sa niet do čoho prezliecť a to sa razom začnú kopiť samé nepríjemnosti. A nebavíme sa len o šatách. Premočené mapy, vodou zničený mobil či iná elektronika, alebo veci dennej potreby, vedia znepríjemniť aj pobyt na tých najkrajších miestach na svete. Nenechajte si preto zničiť dovolenku nesprávne zbalenou batožinou. Udržte vaše veci v bezpečí a suchu s Touratech Waterproof.

Tašky a vaky Touratech Waterproof sú rokmi overené v praxi a neustále vylepšované pre spoľahlivý transport batožiny. Ten najvyšší dôraz je kladený na udržanie batožiny v suchu. Aby vám nič nenavlhlo, nepremoklo, nezašpinilo sa a pritom to ostalo v poriadku, a bezpečne uložené na vašom motocykli. Špeciálne navrhnuté tašky a vaky (rolky) majú na sebe množstvo vylepšení, aby bola ich pridaná hodnota čo najvyššia. Okrem toho sa pri ich vývoji dbalo na odolnosť voči oderu, a pripravili sak ním aj zabezpečovacie mechanizmy, aby ste sa od svojej batožiny mohli vzdialiť a nemuseli ju mať stále na očiach.

Touratech Waterproof nepremokavá Adventure rolka

Vydať sa na ďalekú cestu bez nepremokavej Adventure rolky Touratech Waterproof si hádam ani nevieme predstaviť. Klasické "žlté vaky" Touratech sú neoddeliteľnou súčasťou sveta adventure motocyklov. Tieto rolky si prešli svojím vývojom a za ich terajší vzhľad, dizajn a množstvo, zdanlivo neviditeľných, vylepšení môžu práve cestovatelia a ich spätná väzba.

Adventure rolka Touratech Waterproof má naviac vo svojej vrchnej časti zosilnený lem s otvormi a okami, na ktoré si môžete v prípade potreby uchytiť ďalšiu batožinu. Súčasťou je aj rúčka a pás na prevesenie cez rameno. Adventure rolku tak viete kedykoľvek vziať so sebou, ako bežnú cestovnú tašku.Sú vyrobené z odolného pre vodu nepriepustného materiálu. Otvárajú sa z vrchu po celej šírke. To zabezpečuje dobrý prehľad nad vecami, ktoré ste do vaku zavreli. Určite poznáte situáciu kedy máte niečo uložené na dne vaku plneného len zhora a potrebujete práve tú vec. Čiže je potrebné všetko vybaliť a znova uložiť, to sa s Adventure rolkou vďaka otvoru po celej šírke stať nemôže.

Adventure rolka Touratech Waterproof je dostupná v troch veľkostiach (31 litrov, 49 litrov a 89 litrov) a siedmych farbách (Touratech žltá, Dakar piesková, KTM oranžová, Ducati červená, modrá, čierna, strieborná). Podľa vašich potrieb si tak vyberiete vhodnú veľkosť a doladíte aj farebný dizajn k vašej motorke. Súčasťou sú aj reflexné prvky na zvýšenie vašej bezpečnosti na cestách. 

Adventure rolka žltá 31 litrov v E-Shope Touratech
A
dventure rolka žltá 49 litrov v E-Shope Touratech
Adventure rolka žltá 89 litrov v E-shope Touratech

Dostupná je malá rolka s objemom 24 litrov v čiernej farbe.

Malá Adventure rolka 24 litrov čierna v E-Shope Touratech

Touratech Waterproof vodotesný vak plnený zhora

Niekedy je menej viac, zvlášť keď ide o balenie vecí na motorku. Jednoduchý vodotesný vak je hodný práve tohto hesla. Je plnený zhora a ideálny pre uloženie vecí ako stan, spacák či iné predmety, ktoré pravdepodobne nebudete hľadať počas dňa, ale až pri stavaní nocľahu. Vždy však máte istotu, že vaše veci vybalíte suché. 

Náš vodotesný vak plnený zhora má aj ventil na vypustenie prebytočného vzduchu, aby zabalený zaberal čo najmenej miesta. Využíva priestor na maximum. Preto je vyrobený z flexibilného materiálu, ktorý je však odolný aj voči hrubému zaobchádzaniu. Spodná časť je teda extra zosilnená a vak tak môžete bezpečne vybaľovať prakticky na akomkoľvek povrchu bez rizika poškodenia.

Na zabezpečenie 100% vodotesnosti tankvakov, prídavných tašiek, vakov a akéhokoľvek iného úložného priestoru vyrobených z rôznych tkanív poslúžia menšie vaky Touratech Waterproof, ktoré sú plnené zhora. Majte istotu, že aj drobnosti ostanú suché a bezpečne uložené pred poškodením.

Touratech Waterproof vodotesný vak plnený zhora je dostupný až v desiatich rôznych veľkostiach (o objeme 3 litre, 5 litrov, 7 litrov, 10 litrov, 13 litrov, 22 litrov, 35 litrov, 59 litrov, 79 litrov, 109 litrov) a dvoch farbách (Touratech žltá a čierna).

Vodotesný vak plnený zhora žltý 3 litre v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 5 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 7 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 10 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 13 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 22 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 35 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 59 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 79 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný vak plnený zhora žltý 109 litrov v E-Shope Touratech

Touratech Waterproof bočné tašky na motocykel

Ak nie ste zástancom hliníkových kufrov a preferujete takzvanú "mäkkú" batožinu, čiže rôzne tašky a vaky zavesené cez bok motocykla, máme pre vás riešenie. Moto bočné tašky Touratech Waterproof sú nie len praktické, ale udržia vašu batožinu na 100% v suchu. 

Dostupné sú 2 druhy. So spevnenými stenami alebo bez spevnených stien. Obe majú pritom zosilnenú časť, ktorá sa opiera o motocykel alebo zadné padacie rámy. Bočné tašky Touratech Waterproof sú navrhnuté tak aby boli čo najuniverzálnejšie. Majú na sebe rôzne záchytné body, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť práve k vášmu motocyklu.

Bočné tašky/brašne so spevnenými stenami v E-Shope Touratech 
Bočné tašky/brašne bez spevnených stien v E-Shope Touratech

Touratech Waterproof taška do hliníkových kufrov

Hliníkové kufre sa dajú vylepšiť použitím tašky do kufra. Je dobre ak je táto taška nepremokavá, nakoľko sa občas stane, že veci pri vybaľovaní padnú na zem, alebo ak prší, a zabudnete svoj kufor otvorený, máte v ňom po čase potopu. No a koľko krát sa už stalo, že v kufri praskla nejaká nádoba s kvapalinou, nápojom či jedlom, čo malo za následok zašpinenie batožiny.

S taškami Touratech Waterproof do hliníkových kufrov tento problém hravo eliminujete. Tašky sú šité tak aby pasovali presne pre hliníkové kufre Zega Pro2, Zega Pro, Zega Mundo. Sú vodotesné, prachu, špine, kvapalinám... aj oderu odolné. Majú výpustný ventil pre prebytočný vzduch, takže využívajú maximum použiteľného priestoru.

Taška do hliníkových kufrov v E-Shope Touratech   

Touratech Waterproof prídavné vaky na hliníkové kufre

Prídavné vaky na hliníkové kufre sú skvelou voľbou ako rozšíriť batožinový priestor na motocykli. Dajú sa zároveň pripevniť aj na Adventure rolku. Ak neviete kam s vecami, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, ako napríklad náradie, sada na opravu defektov, rôzne drobnejšie náhradné diely ako žiarovky, v prídavných vakoch na hliníkových kufroch bude ich správne miesto. Tieto veci totiž človek potrebuje práve vtedy, keď nemá čas vybaľovať všetku ostatnú batožinu, ktorú so sebou vezie.

Prídavné vaky na hliníkové kufre sú dostupné aj s adaptérmi priamo na hliníkové kufre Zega Pro2, Zega Pro a Zega Mundo. Sú dostupné v dvoch farbách čierna a vysoko viditeľná reflexná zelená. Dostupné sú aj v dvoch rôznych objemoch 2 a 3.5 litra.

Reflexný prídavný vak 2 litre v E-Shope Touratech
Reflexný prídavný vak 3.5 litra v E-Shope Touratech

Touratech Waterproof skladacia nádoba na vodu

Uľahčuje prácu pri kempovaní. Umývanie rúk, riadu, prenášanie vody či ako nádoba pre ľad na chladenie nápojov. Tak isto môže poslúžiť ako podložka pod nohy pri sprchovaní, či prezúvaní sa. Je mimoriadne skladná a dá sa zložiť do praktických plochých rozmerov, takže nezaberá skoro žiadne miesto v kufri. Vďaka silným rukovätiam sa dobre prenáša aj keď je plná. Má spevnené okraje a obdĺžniková základňa zvyšuje stabilitu.

Skladacia nádoba 50 litrov v E-Shope Touratech
S
kladacia nádoba 10 litrov v E-Shope Touratech

Touratech Waterproof vak na vodu

Vak na transport vody využije každý, kto plánuje večer kempovať. Mať so sebou dostatok pitnej vody, či vody na umývanie je niekedy na nezaplatenie. Majte so sebou vždy dostatok pitnej vody, vody na varenie, umývanie či osprchovanie. Vaky na transport vody Touratech Waterproof sú skvelou alternatívou k rôznym fľašiam. Ich výhodou je, že po vypustení vody, nezaberajú prakticky žiadne miesto. Vak na vodu môžete mať stále so sebou na dne kufra a využiť ho v prípade potreby.

Vak na vodu sa hodí aj na amatérske rally preteky, kedy ho pohodlne využijete ako prenosnú sprchu. Vak je čierny, takže vodu v ňom si viete pekne ohriať tým, že vak necháte na slnku. V kombinácii so skladacou nádobou na vodu si pohodlne vytvoríte outdoor sprchu.

Vaky na vodu sú dostupné v dvoch veľkostiach 10 litrov a 4 litre.

Vak na vodu 4 litre v E-Shope Touratech
Vak na vodu 10 litrov v E-Shope Touratech
Koncovka pre vytvorenie outdoor sprchy v E-Shope Touratech

Touratech Waterproof ruksak

Odolný ale hlavne 100% vodotesný ruksak. Je vyrobený z extrémne odolných materiálov. Uzatvára sa špeciálnym pevným zipsom, ktorý neprepustí vodu. 

Ruksak D-Fender sa vyrába v dvoch veľkostiach 29 litrov a 38 litrov. Je určený hlavne pre off-road jazdcov, ktorý potrebujú udržať svoje veci v suchu. Zipsmá umiestnený v časti opierajúcej sa o chrbát, takže ak z neho potrebujete niečo vybrať, vyberáte to z nezašpinenej časti ruksaku. Veci si tak zbytočne nezašpiníte. V chrbtovej časti má naviac ergonomické penové podložky, aby sa zlepšila cirkulácia vzduchu okolo chrbta a jazdec sa tak zbytočne nezapotil. Ruksak D-Fender má na sebe aj 6 D krúžkov, vďaka ktorým ho viete bezpečne pripevniť na motocykel a využiť ho ako vodotesný vak.

Ruksak COR 13 má objem 13 litrov. Má dve hlavné časti. Jedna slúži na prenos batožiny tá druhá pre umiestnenie camel bagu (vaku na vodu). Na vonkajšej časti je sieťka a vo vnútri nájdete množstvo menších členených prepážok pre uloženie drobností. Na chrbtovej časti mátaktiež penové podložky a jeho popruhy sa dajú ľahko upraviť aby vám ruksak nelietal na chrbte.

Vodotesný ruksak D-Fender 29 litrov v E-Shope Touratech
Vodotesný ruksak D-Fender v 38 litrov E-Shope Touratech
Vodotesný ruksak COR13 v E-Shope Touratech 

Touratech Waterproof nepremokavé cestovné tašky

Mimoriadne praktická veľká cestovná taška s kolieskami osloví každého cestovateľa, ktorý chce využívať výhody kvality Touratech aj mimo motocyklového sveta. Vodotesná cestovná taška Touratech Waterproof je navrhnutá tak aby vydržala omnoho viac než bežné cestovné tašky. Ponúka vysokú mieru komfortu pri preprave batožiny. Zbalíte do nej doslova všetko. Objem 110 litrov pohodlne poberie aj celú motorkársku výstroj, ktorá bude v bezpečí a bez rizika, že mala niekde navhlhnúť alebo nebodaj zmoknúť.

Má tuhú nosnú časť a jej spodok je vystužený kovovým plátom. Taška sama o sebe je mimoriadne ľahká a ťahá sa na 90 mm kolieskach. Má výsuvnú rukoväť, takže behanie po letisku s ňou hravo zvládnete.

O čosi jednoduchšia je expedičná taška Big-Zip Touratech Waterproof o objeme 140 litrov, ktorú je možné prenášať ako obrovský ruksak.

Nepremokavá cestovná taška s kolieskami v E-Shope Touratech
Nepremokavá cestovná taška Big-Zip v E-shope Touratech

Touratech Waterproof tankvak MOTO

Vodotesný tankvak pre diaľkovú turistiku, ktorý obstojí aj v najnáročnejších podmienkach. Tento tankvak odolá všemožnýmnepriaznivým podmienkam a vaše veci udrží v bezpečí. Tankvak je možné na nádrž umiestniť pomocou silných magnetov alebo popruhov, záleží len na tom akú máte nádrž. Tento tankvak je zároveň možné využiť ako tašku na sedadlo spolujazdca a dá sa využiť aj ako ruksak.

Vodotesný tankvak MOTO v E-Shope Touratech 

Touratech Waterproof vodotesné vrecko na dokumenty

Priehľadné, 100% vodotesné vrecko pre uskladnenie pasov, dokladov, dokumentov, mobilu, peňaženky a iných dôležitých predmetov na vašich cestách. Vodotesné priehľadne vrecko je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je UV stabilný. Vydrží aj extrémne teploty a tak je možné ho využívať stále dookola. K dispozícii sú tri veľkosti A4, A5 a A6.

Vodotesné vrecko A4 v E-Shope Touratech
Vodotesné vrecko A5 v E-Shope Touratech
Vodotesné vrecko A6 v E-Shope Touratech