Touratech Slovakia

Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 2 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 6 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 1 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 9 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 8 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 7 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 10 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 11 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 3 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 4 Tlmice Touratech Suspension Plug Travel podvozok Dynamic ESA BMW R1200GS 5

Podvozok / Touratech Plug & Travel

Semi-aktívny podvozok je bezpochyby výborným vynálezom. Avšak konštrukcia samotných tiel tlmičov stále podlieha kompromisom nutným vyhovieť širokému spektru zákazníkov. Cestovatelia tak navzdory automatickému prispôsobovaniu podvozka jazdia až za jeho hranicami čo sa preťaženia týka. Preto Touratech vyvinul ako prvý na svete semi-aktívny podvozok určený pre cestovateľov plne kompatibilný s elektronickými systémami BMW R1200GS. Touratech Suspension DDA Plug & Travel je skrátka Dynamic ESA pre cestovateľov, plus prináša omnoho viac.  

Výhody Touratech Suspension DDA Plug & Travel

- Kompatibilita priamo s elektronikou BMW

- Masívna konštrukcia určená pre cestovateľov

- Širšie spektrum nastavenia

- Možný repas tlmičov

- Nastavenie pre konkrétneho zákazníka

- Servis a poradenstvo priamo na Slovensku

- Všetky komponenty made in Europe

Plug Travel 01

Sme hrdý na to, že ako prvý môžme predstaviť semi-aktívne odpruženie plne kompatibilné so sériovým elektronickým systémom určené pre potreby cestovateľov. Touratech Suspension DDA Plug & Travel totiž stačí jednoducho namontovať na motocykel a spojiť so sériovými káblami. Ovládanie podvozku je tak možné pomocou tlačidiel na motocykli, nie je potrebné montovať prídavné ovládacie konzoly. K dispozícii tak aj naďalej ostává možnosť meniť všetky jazdné režimi, ktoré motocykel dovoľuje a podvozok na ne bude stále adekvátne reagovať. Výhodou Touratech Suspension DDA Plug & Travel je to, že ponúka riešenie na mieru šité pre cestovateľov. Tlmiče Touratech Suspension sú totiž špičkou vo svojej kategórii a sú určené pre špecifické potreby cestovateľov.Plug Travel Touratech adventure podvozok tlmice

Výhody Touratech Suspension DDA Plug & Travel oproti sériovému podvozku 

Plug travel tabuka Touratech

Viac sa o konštrukcii tlmičov Touratech Suspension DDA Plug & Travel dočítate na: Podvozok / Touratech Suspension

Podvozok / Touratech Plug & Travel

Adventure podvozok pre BMW R1200GS 2013+

01 BMW R1200GS 2013 by Touratech

Adventure podvozok pripravený presne pre vás. Stačí iba namontovať a hneď pocítite výraznú zmenu k lepšiemu. Podvozok na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Je plne repasovateľný, takže defakto prežije vašu motorku. Plne kompatibilný s elektronikou Dynamic Esa, takže je ovládateľný sériovými tlačidlami na motorke.

Adventure podvozok pre BMW R1200GS Adventure 2014+

BMW R1200GS Adventure doplnky Touratech

Adventure podvozok pripravený presne pre vás. Stačí iba namontovať a hneď pocítite výraznú zmenu k lepšiemu. Podvozok na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Je plne repasovateľný, takže defakto prežije vašu motorku. Plne kompatibilný s elektronikou Dynamic Esa, takže je ovládateľný sériovými tlačidlami na motorke.