Touratech Slovakia

Ochranné prvky / Kryt svetla rýchloodnímateľný

Svetlomet na motocykli je veľmi zraniteľnou časťou, zvlášť pri jazdení off-road. Odletujúce kamene, konáre a iné tuhé predmety dokážu zničiť svetlomet behom sekundy. Aj obyčajný výjazd sa preto môže rýchlo zmeniť na drahú záležitosť. Spoľahlivá ochrana pred poškodením je nevyhnutná a preto má Touratech v ponuke rýchloodoberateľný kryt svetlometu.

Výhody rýchloodoberateľného krytu svetlometu

-Spoľahlivá ochrana svetlometu pred poškodením

-Jedinečný rýchloupínací systém

-Presná a pevná konštrukcia Made in Germany

Spoľahlivá ochrana svetlometu pred poškodením

Základom spoľahlivej ochrany svetlometu je vhodný tvar krytu svetlometu. Či už sa jedná o mrežu vyrezanú laserom z nerezovej ocele alebo o makrolonový priehľadný štít, pri krytoch Touratech máte vždy istotu dostatočného prekrytia svetlometu. Tým sa zabráni nárazu odletujúcich častí o svetlomet a teda nemôže dôjsť k jeho poškodeniu.

Kryt svetlometu mreza Touratech 2

Jedinečný rýchloupínací systém

Touratech vybavuje kryt svetlometu aj rýchloupínacím systém aký u konkurencie nenájdete. Žiadny kryt svetlometu totiž nezabráni hmyzu a zvírenému prachu aby nedosadal na svetlomet za ním. Po čase tak svetlo stráca svoju pôvodnú svietivosť a je nutné kryt svetlometu odobrať, očistiť svetlo a kryt znovu primontovať.

Vďaka jedinečnému rýchlo odnímateľnému systému, kryt svetla Touratech odoberiete a znova nasadíte rýchlo, a jednoducho, aj v motorkárskych rukaviciach behom niekoľkých sekúnd. K tomuto úkonu nepotrebujete žiadne náradie, ktoré by ste museli kdesi hľadať. Mriežka alebo makrolonový štít sa z upínacích blokov skrátka vyberie. Svetlomet si tak očistite trebárs aj počas krátkej zastávky na tankovanie. Okrem rýchleho očistenia tento systém prináša výhodu aj pri jazde v noci, kedy je dobré, aby Vám na cestu svietil každý lúč svetla bez rozptylu.

Presná a pevná konštrukcia Made in Germany

Aby kryt svetlometu Touratech dokázal plniť svoje úlohy musí byť dostatočne odolný a pevný. Konštrukcia teda pozostáva len z tých najlepších materiálov. Duralové nosiče samotného krytu sú laserom vyrezávané a ich ohýbanie do presného tvaru riadi počítač.


Kryt svetlometu mreza Touratech 1

Samotnú ochranu potom zabezpečuje buď makrolonový štít odolný voči poškriabaniu alebo mreža laserom vyrezaná z nerezovej ocele. Laserom vyrezávaná mreža z nerezovej ocele je odolná voči korózii a dostupná je aj jej čierna verzia. Na zafarbenie nerezovej mreže Touratech používa kvalitnú práškovú farbu, ktorá je po zaschnutí odolná voči oderu

Ochranné prvky / Kryt svetla rýchloodnímateľný

Kryt svetla Touratech pre rôzne druhy motocyklov

Kryt svetlometu mreza Touratech BMW R1200GS 1

V našej ponuke nájdete kryt svetla pre mnoho druhov motocyklov. Ochranu svetla zabezpečíme motocyklom BMW, KTM, Yamaha, Triumph, Honda, Suzuki a ďalším.