Touratech Slovakia

Komfort / Kapotáže a Plexisklá

Touratech sa stará o výrazné zvýšenie komfortu pomocou zmeny aerodynamiky. Nepríjemné turbulencie, nárazy vzduchu či aerodynamický hluk jazdca značne unavujú. Touratech túto problematiku vyriešil a ponúka hneď niekoľko overených riešení.

Zlepšenie aerodynamického komfortu Touratech

-Široké a zvýšené plexištíty

-Kapotáže Desierto

-Hrazdičky s možnosťou nastavenia sériových štítov

-Deflátory

Ochrana pred vetrom na sériových motocykloch nemusí vyhovovať každému. Mnoho štítov má síce rozmerný tvar avšak ich tvarovanie nezabezpečuje dostatočné pohodlie pri cestovaní. Touratech sa preto zameral na riešenie problémov spojených s nedostatočnou ochranou pred vetrom. Výsledkom je hneď niekoľko možností ako zlepšiť aerodynamický komfort na motocykli.

Turistický (široký a zvýšený) plexištít

Touratech navrhol, vyrobil a otestoval štíty pre rôzne druhy motocyklov. Výsledkom sú rozmernejšie a lepšie tvarované plexisklá, zabraňujúce vzniku turbulencií, nárazov vetra a nepríjemnému aerodynamickému hluku. Ochrana pred náporom vetra sa tak dostáva na úplne inú úroveň. Zvlášť vyšší jazdci oceňujú možnosť vymeniť sériový štít za vyšší.

Plexištít Touratech sa vyrába z polykarbonátu (odolný voči poškriabaniu) a väčšinou sa montuje na rovnaké miesta ako originálny štít, čím značne uľahčuje jeho inštaláciu bez potreby dokupovať ďalšie diely. Aj napriek väčším rozmerom turistický štít Touratech nebráni pohybom riadidiel vďaka výrezom v štíte. Turistický štít Touratech je totiž presne navrhnutý pre daný motocykel, preto s jeho použitím neprichádzajú problémy ako pri univerzálnych štítoch.

Plexi stit veterny Touratech BMW R1200GS 4

 

Turistický plexištít Touratech je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach ako číry alebo zatmavený. Každý si tak môže vybrať ako vylepší práve svoju motorku aj po estetickej stránke.

Hrazdičky s možnosťou nastavenia sériových štítov

Nie všetky motocykle nutne potrebujú nový veterný štít. S využitím pôvodného plexiskla a vďaka dielu Touratech umožňujúcemu nastavovanie štítu v rôznych smeroch sa tak zvýši úroveň ochrany pred vetrom. Čerešničkou na torte je, že táto konverzia obsahuje aj výškovo nastaviteľnú hrazdičku na ktorú je možné pripevniť držiak GPS navigácie.Deflator deflektor Touratech Yamaha Ducati BMW Kawasaki KTM BMW

Deflátory Touratech

Deflátory Touratech sú univerzálnym a rýchlym riešením ako zlepšiť aerodynamický komfort na motocykli. Deflátor Touratech je však vyrábaný presne pre konkrétny druh motocykla. Tvar prídavného štítu a jeho nosnej časti je vyrobený presne pre sériový štít určitého motocykla. Samotný štít je vyrobený z oderu odolného polykarbonátu, zatiaľ čo nosná časť pozostáva z pevného duralového dielu. Deflátor Touratech sa vyrába aj v uzamykateľnej verzii.

Kapotáže Touratech Desierto

Špecialitou v ponuke firmy Touratech sú kapotáže Desierto vyrábané pre motocykle BMW. Prvé Desierto sa objavilo na motocykli BMW R1100GS a značne vylepšilo jeho aerodynamický komfort a rovnako zasiahlo aj do vzhľadu samotného motocykla. Nejedná sa pritom o obyčajnú kapotáž. Touratech sa snaží priniesť vždy čosi viac a tak Desierto znamená kompletný facelift prednej časti motocykla, čím sa nie len zlepší aerodynamický komfort ale získa sa individuálny a jedinečný vzhľad odlíšiteľný v mori cestovných motocyklov BMW rady GS. 

Desierto Touratech2

Komfort / Kapotáže a Plexisklá

Plexisklá Touratech pre rôzne druhy motocyklov

Plexi stit veterny Touratech BMW R1200GS 3

Plexisklá Touratech zvyšujú komfort pri cestovaní na motocykli. Plexisklá Touratech sú dostupné pre motocykle BMW, KTM, Honda, Yamaha, Kawasaki, Triumph, Suzuki...

Deflátory Touratech pre rôzne druhy motocyklov

Deflator deflektor Touratech Yamaha Ducati BMW Kawasaki

Zvýšenie komfortu jednoduchým pridaním deflátoru Touratech je možné uskutočniť nainštalovaním deflátoru Touratech na motocykle značky BMW, KTM, Ducati, Triumph, Suzuki, Kawasaki, Honda, Yamaha...

Kapotáže Desierto by Touratech

Kapotaz Desierto Touratech BMW R1200GS F800GS 5

Prepracovaná kapotáž Desierto pre motocykle značky BMW. Kapotáž Desierto sa dodáva so všetkými potrebnými dielmi pre montáž. Odlíšte sa od ostatných a vylepšite aerodynamický komfort na svojom BMW pomocou kapotáže Desierto.