Touratech Slovakia

Batožina / Doplnky

Uchytenie batožiny a uskladnenie výbavy ktorú chcete mať stále hneď po ruke riešia doplnky pre batožinu Touratech. Sťahovacie pásy (gurtne) a držiaky rôznej výbavy na hliníkové kufre Zega Pro pomôžu pri spoľahlivom transporte batožiny.

Touratech ponúka komplexné riešenia výbavy motocyklov. Výnimkou nie je ani starosť o spoľahlivý transport batožiny. Áno, hlavnou nosnou časťou batožiny sú hliníkové kufre Zega Pro 2 a tašky, vaky, a vodotesné rolky Touratech, avšak pri snahe poskytnúť cestovateľom kompletnú výbavu Touratech spravil krok viac.

Všetky doplnky k batožine v ponuke značky Touratech sú tým najlepším v danom obore.

Držiak prídavnej batožiny na hliníkové kufre Zega Pro

Hlliníkové kufre Touratech Zega Pro 2 sú dodávané s montážnymi pinmi pre tento druh doplnkov. Nemusíte preto zasahovať do konštrukcie kufra, neohrozíte tým jeho vodotesnosť ani pevnosť. Držiak prídavnej batožiny na hliníkové kufre Zega Pro 2 je skonštruovaný tak, aby sa dal ľahko z kufra odobrať, avšak pri zamknutom kufri ostáva jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Držiak prídavnej batožiny Touratech je vyrobený z pevného materiálu a dodávaný s upevňovacími popruhmi. Hrany na ktorých dochádza ku kontaktu popruhu s držiakom sú chránené plastom, čím sa zamedzí pretrhnutiu popruhu.

Nosic na hlinikove kufre Touratech Zega Pro

 

K dispozícii sú držiaky prídavnej batožiny Touratech pre hliníkové kufre Zega Pro 2 v prevedeniach: držiak kanistra (olej / benzín), držiak fľaše (aj dvojitý), držiak lekárničky, držiak univerzálny. V ponuke sú samozrejme aj samotné kanistre, lekárničky a fľaše Touratech.

Taska na hlinikove kufre Touratech Zega Pro Ambato

Tašky a vaky na aj do hliníkových kufrov Zega Pro

Tašky a vaky Touratech šité pre umiestnenie do hliníkových kufrov alebo slúžiacich ako rozšírenie batožinového priestoru umiestnením na veko hliníkových kufrov, podliehajú výrobným štandardom ako ostatné vaky a tašky Touratech.

Sťahovacie popruhy (gurtne) Arno a Rockstraps

Väčšie či menšie objekty ako vodotesná rolka Touratech alebo vyzlečená motorkárska bunda, potrebujú byť spoľahlivo uchytené kdekoľvek na motorke. Klasické sťahovacie popruhy Arno Touratech sú pevné a na svojom konci majú na rozdiel od konkurencie suchý zips, čím voľný okraj ľahko uchytíte tak aby vám zbytočne nevial za idúcim motocyklom (nehrozí riziko zamotania do kolesa).

Rockstraps sú špeciálne popruhy s odopínateľným klipom a pružnou časťou. Popruhy tak uviažete napevno k motocyklu a pri skladaní z motocykla ich iba rozopnete, čo vám umožní bez zdĺhavého procesu batožinu uvoľniť. Pevné zovretie batožiny je zabezpečené pružnou časťou, ktorá sa vie prispôsobiť menším objemovým rozdielom naloženej batožiny. Popruhy Rockstraps by Touratech otestovala redakcia Motoride.sk v Maroku, POZRI VIDEO.

Nosič (platňa) batožiny Touratech

Aby bolo kam prídavnú batožinu uložiť, Touratech vyvinul nosiče / platne určené špeciálne pre tento účel. Nosič / platňa Touratech je vyrobená z pevného duralového kusu, presne strojovo ohnutého pre daný druh motocykla. Nosič / platňa Touratech pre prídavnú batožinu má mnoho otvorov, zabezpečujúcich variabilitu uchytenia batožiny. Vyrábané sú v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

Nosic batoziny Touratech2

Batožina / Doplnky

Príslušenstvo pre hliníkové kufre Touratech

Nosic fase hlinikove kufre Touratech Zega Pro 0

Nošice kanistrov (benzín, olej), nosiče fliaš, nosič lekárničky, univerzálny nosič ale aj tašky do hliníkových kufrov alebo na veko hliníkových kufrov Touratech. V ponuke aj iná rôznorodá výbava.

Ostatné príslušenstvo Touratech k batožine

Sahovacie popruhy Arno Touratech

Sťahovacie popruhy (gurtne) Rockstraps a Arno by Touratech spolu s ďalším množstvom príslušenstva k batožine rôzneho druhu.

Nosič / Platňa Touratech pre mnoho druhov motocyklov

Nosic batoziny Touratech BMW F800GS

Nosič / Platňa Touratech pre lepšie uchytenie batožiny na motocykel BMW, Honda, KTM, Yamaha, Suzuki, Triumph, Kawasaki, Ducati, Husqvarna...