Touratech Slovakia

11 Touratech ESA pre BMW R1200GS Adventure 08 Touratech ESA pre BMW F800GS Adventure 01 Touratech ESA pre BMW 02 Touratech ESA pre BMW 04 Touratech ESA pre BMW 03 Touratech ESA pre BMW 06 Touratech ESA pre BMW R1200GS Adventure 05 Touratech ESA pre BMW F800GS Adventure 09 Touratech ESA pre BMW R1200GS Adventure 10 Touratech ESA pre BMW R12000GS Adventure 12 Touratech ESA pre BMW R1200GS Adventure 07 Touratech ESA pre BMW F800GS Adventure

ESA tlmiče Touratech pre BMW

Kompletná sada adventure podvozkov Touratech ESA pre jednoduchú montáž na Váš motocykel BMW. Vymeňte svoje opotrebované tlmiče za lepšie riešenie, šité na mieru cestovným endurám, s možnosťou následného repasu podľa potreby.

Motorky ktoré už majú čo to odjazdené skrátka potrebujú repas tlmičov. Sériové tlmiče však na repas často krát nie sú uspôsobené a tak je nutná ich výmena. Pokiaľ však máte motorky vybavené elektronickým systémom ESA, je aj výmena za originálne tlmiče veľkou investíciou. Vďaka tomu nastáva ten pravý čas na vylepšenie samotného podvozku.

KUS za KUS = PLUG and PLAY

Touratech má v tomto prípade geniálne jednoduché riešenie. Predimenzovaný adventure podvozok Touratech Suspension je upravený tak, aby ste si ho jednoducho namontovali na Váš motocykel BMW. Pritom na motorke ostanú zachované všetky možnosti elektronického nastavenia ako ponúka ESA na BMW.

Touratech ESA je skrátka možné vybrať z krabice a vymeniť ho za terajší podvozok. Oprava tlmičov ESA je tak úplne jednoduchá. Nie je nutné nechávať motocykel niekoľko týždňov bez tlmičov, pretože nie každý výrobca podvozkov dokáže priniesť hotové riešenie (je potrebné prekladať súčasti originálneho tlmiča na diel druhovýroby). Touratech ESA pre BMW - stačí objednať cez e-shop, domov vám príde kompletný kit a v závislosti od motocykla, čas montáže zaberie maximálne jednu hodinu /plug and play/. 

Touratech ESA pre BMW tak naďalej ovládate pomocou originálnych ovládačov na motocykli. Zvolené nastavenie a jeho grafika sa ukazuje v nezmenenej podobe na pôvodnom displeji motocykla. Žiadne pridané ovládače či displeje tak nebudú zaberať miesto na riadidlách.

Veľmi zjednodušene povedané, motorka ako taká nevie, že na sebe nemá originálne tlmiče, s podvozkom Touratech ESA preto spolupracuje bez jediného problému a nevyhadzuje žiadne chybové hlásenia. Jedine jazdec pocíti zmeny v správaní motocykla v zmysle zlepšenia jazdných vlastností, pretože dostáva adventure podvozok Touratech Suspension so všetkými jeho výhodami.01cl Touratech ESA pre BMW

Touratech ESA dostupné pre:

  • BMW R1200GS
  • BMW R1200GS Adventure
  • BMW F800GS
  • BMW F800GS Adventure

Viac informácii v E-Shope Touratech Slovensko