Touratech Slovakia

Batožina / Hliníkové kufre Zega Mundo

Hliníkové kufre Zega Mundo sú jednoduché, robustné, pevné a zaručujú spoľahlivý transport batožiny za dostupnú cenu.

Výhody kufrov Zega Mudno

  • Zjednodušený dizajn
  • Masívna konštrukcia
  • Pevné hliníkové telo
  • 100% vodotesné
  • Upínanie pomocou robustných pukov
  • Otváranie veka do oboch strán
  • Možnosť veko úplne odobrať
  • Cena
  • Presná strojová výroba v Made in Germany

Hliníkové kufre Zega Mundo sú návratom ku koreňom kufrov Zega, ktoré stáli pri vzniku našej firmy. Sú jednoduché, robustné, pevné a spoľahlivo odnesú všetko, čo do nich naložíte, pričom batožina ostáva v suchu a chránená. Ich dizajn je doslova sparťanský, čo má bezpochyby svoj štýl. Čistý hliníkový povrch vyzerá húževnato, adventure vzhľad tak istotne neutrpí, práve naopak.

Obr3 Zega Mundo Touratech Hlinikove kufre

Zega Mundo vyrábame za pomoci najmodernejších technológii. Hliníkové pláty sú vyrezávane laserom a tak k sebe dokonalé sadnú. Zaoblené hrany kufrom dodávajú moderný vzhľad a zároveň hliníkové kufre spevňujú.

Na uzatvorenie veka využívajú rovnaký systém zámky ako kufre Zega Pro/Pro2. Ten umožňuje vyklápať veko na obe strany alebo ho celé odobrať, čím získavate dokonalý prístup do kufra. Rovné steny a obdĺžnikový tvar zaisťujú, že naloženie batožiny bude vždy hračkou.

Obr1 Zega Mundo Touratech hlinikove kufre

Medzi vekom a telom hliníkových kufrov Zega Mundo je tesniaca hrana s hlbokou drážkou a silikónovým tesnením. Kufre sú tak 100% vodotesné, prachotesné a dokonca až vzduchotesné.

Obr2 Zega Mundo Touratech Hlinikove kufre

Hliníkové kufre Zega Mundo sú k pevným nosičom kufrov prichytené a zaistené systémom masívnych pukov z pevného plastu a nerezovej ocele. Tento systém vytvára pevné spojenie kufrov s nosičmi, takže sa nemusíte báť, že ich stratíte za jazdy. Nízky profil držiakov na veku kufra umožňuje ich využitie ako stolíkov či stoličiek pri táborení v cieli cesty.

Hlininíkové kufre Zega Mundo vyrábame z 1,5 mm hrubého hliníka a sú dostupné v troch rozmeroch. Na výber tak budete mať 31, 38 a 45 litrovú verziu.

Obr4 Zega Mundo Touratech

Na trhu je mnoho kufrových systémov ale žiaden z nich sa nemôže rovnať naším kufrovým systémom Zega. Preto sme priniesli na trh hliníkové kufre Zega Mundo, ktoré sú zjednodušené a tým pádom cenovo dostupnejšie. 

Hliníkové kufre Zega Mundo

Hliníkové kufre Zega Mundo 45 litrov

01 050 3830 0 i 02

45 litrová verzia hliníkových kufrov Zega Mundo

Hliníkové kufre Zega Mundo 31 Litrov

01 050 3810 0 i 02

31 litrová verzia hliníkových kufrov Zega Mundo

Hliníkové kufre Zega Mundo 38 litrov

01 050 3820 0 i 02

38 litrová verzia hliníkových kufrov Zega Mundo