Touratech Slovakia

XT1200Z Super Tenere / Worldcrosser

01 Yamaha XT1200Z Super Tenere by Touratech
Motorka určená na zvládanie dlhých trás okolo sveta s ľahkosťou a pohodou, je stelesnením ducha adventure cestovania a rally jazdenia. Tento stroj so *silným paralelným dvojvalcovým motorom* poskytuje výkon 110 koní, čo bohato *postačuje aj pre výlety vo dvojici*. Nejde však...

XT660Z Tenere

Yamaha XT660Z Tenere by Touratech
Jednovalcove enduro Yamaha XT660Z Tenere s kapotážou nielen, že dobre vyzerá, ale svojimi vlastnosťami si získalo veľa fanúšikov. Ľahká nenáročná motorka preto brázdi cesty po celom svete a je predurčená k rôznym úpravám a vylepšeniam.  

MT-09 Tracer

02 Yamaha MT 09 Tracer adventure doplnky Touratech
Ľahký turista z dielne Yamahy, ktorý je zameraný skôr na cesty nesie názov MT-09 Tracer. Yamaha vo svojom slogane vraví o dvoch dušiach temnej strany Japonska. Tracer je však pohodovým motocyklom schopným vymetať pokrútené cesty, no presun k nim na...

XT660R

Yamaha XT660R by Touratech
Jednovalcove enduro Yamaha XT660R je po menších úpravách vhodné aj na turistiku. Využívané často jazdcami, ktorý po presune do svojej obľúbenej destináce radi jazdia aj vážny off-road.

TDM 850

Yamaha TDM 850 Touratech
Yamaha TDM 850 je zameraná skôr na asfaltovú turistiku, avšak kto sa nebojí zájde s ňou aj do lesa. Turistika na tejto motorke je preto možná aj v krajinách, kde sa očakávajú nie príliš upravené asfaltky.