Touratech Slovakia

04 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky 06 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky 08 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky 05 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky 07 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky 03 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky 02 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky 01 Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky

Tipovacia súťaž - Dakar 2016 / ukončené

Tipuj umiestnenie Števa Svitka na rally Dakar a vyhraj oficiálne tričko "DAKAR COLLECTION".

Staňte sa aj Vy fanúšikom Dakaru a vychutnajte si 38.ročník v pohodlí domova spolu s oficiálnou lifestylovou kolekciou.

Oficiálne výrobky DakarTM vznikli v spolupráci s A.S.O. /organizátor rally a spoločnosť vlastniaca ochrannú známku Dakar/ a Touratech AG a prichádzajú na trh práve v čase konajúcej sa 38. dakarskej rally v Južnej Amerike.

Lifestylové oblečenie Dakar obsahuje desiatky výrobkov od tričiek s aktuálnou mapou rally, cez polotričká, šiltovky... nechýbajú ani doplnky na motocykle a iné predmety s logom oficiálnym logom Dakar.

Spoločnosť A.S.O. nás certifikovala na predaj výrobkov špeciálnou exkluzívnou zmluvou, ktorá nás nielen zaväzuje používať ochrannú známku DakarTM , ale zároveň nám dáva exkluzivitu pri predaji tejto kolekcie v rámci SR. 

A kedže na Dakare nám robia rok čo rok radosť aj naši jazdci Števo Svitko a Ivan Jakeš, rozhodli sme sa pre vás pripraviť tipovaciu súťaž. Bohužiaľ Ivan Jakeš je už tohto roku mimo hru, tak nám ostáva držať palce a myšlienkami tlačiť na popredné priečky Števa Svitka.

Tipnite si akú priečku obsadí v cieli Štefan Svitko a vyhrajte oficiálne tričko Rally Dakar. Tričko darujeme dvom šťastlivcom, ktorí si tipnú správne umiestnenie Števa Svitka v cieli.cl Touratech Dakar 2016 lifestyle oblecenie doplnky  

Svoje tipy píšte do formulára umiestneného na konci tohto článku. Do úvahy berieme iba jeden tip na osobu/e-mailovú adresu. Tipuje sa celkové záverečné poradie, avšak v deň poslednej etapy už bude tipovanie uzavreté. Vyberať budeme zo správnych tipov po ukončení rally Dakar.

Vyžrebujeme teda dvoch výhercov a oboch odmeníme oficiálnym tričkom rally Dakar. Žrebovať budeme priamo z prilby Dakar Aventuro Carbon Dakar

Viac lifestyle produktov s oficiálnym logom DakarTM nájdeš v E-Shope Touratech