Touratech Slovakia

Dakar Touratech tankvak taska na nadrz universal 03 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo BMW R1200GS a BMW R1200GS Adventure 01 Dakar Touratech lodny vak vodeoodlny vak universal 01 Dakar Touratech tankpad universal 02 Dakar Touratech pridavna taska na naradie universal 06 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz BMW R1200GS a BMW R1200GS Adventure 02 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz BMW R1200GS a BMW R1200GS Adventure 03 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo BMW R1200GS a BMW R1200GS Adventure 03 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo BMW R1200GS a BMW R1200GS Adventure 04 Dakar Touratech lodny vak vodeoodlny vak universal 02 Dakar Touratech pridavna taska na naradie universal 04 Dakar Touratech pridavna taska na naradie universal 05 Dakar Touratech pridavna taska na naradie universal 01 Dakar Touratech pridavna taska na naradie universal 03 Dakar Touratech pridavna taska na naradie universal 02 Dakar Touratech pridavna taska na kufor universal 01 Dakar Touratech pridavna taska na kufor universal 02 Dakar Touratech pridavna taska na kufor universal 03 Dakar Touratech pridavna taska na kufor universal 04 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo BMW R1200GS a BMW R1200GS Adventure 02 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo KTM 1190 Adventure a KTM 1190 Adventure R 02 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo KTM 1190 Adventure a KTM 1190 Adventure R 01 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo universal 01 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo universal 02 Dakar Touratech pridavna taska na zadne sedadlo universal 03 Dakar Touratech tankpad universal 03 Dakar Touratech tankpad universal 01 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz BMW R1200GS a BMW R1200GS Adventure 01 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz KTM 1190 Adventure a KTM 1190 Adventure R 03 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz KTM 1190 Adventure a KTM 1190 Adventure R 02 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz KTM 1190 Adventure a KTM 1190 Adventure R 01 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz universal 01 Dakar Touratech tankvak taska na nadrz universal 02

Doplnky na motocykle s oficiálnym logom Dakar

Ste fanúšikom najťažšej rally sveta, Rally Dakar? Radi by ste túto svoju príslušnosť prezentovali nielen formou lifestyle oblečenia ale aj využiteľnými produktami na vašej motorke? Vďaka nám tak môžete urobiť formou limitovanej edície doplnkov na motocykel s oficiálnym logom Dakar.

Oficiálne výrobky DakarTM vznikli v spolupráci s A.S.O. (organizátor rally a spoločnosť vlastniaca ochrannú známku Dakar TM) a Touratech AG. Ponuku Lifestylového oblečenia Dakar obsahujúcej desiatky výrobkov od tričiek s aktuálnou mapou rally, cez polotričká, šiltovky ale aj exkluzívne košele, mikiny, bundy či ruksaky, tašky cez plece a iné doplnky, rozširujú aj praktické doplnky na motocykel.

Vybavte svoj motocykel kvalitnými výrobkami značky Touratech a zároveň prejavte svoju vášeň pre Rally Dakar priamo na svojej motorke. K dispozícii sú univerzálne výrobky ale aj výrobky ušité priamo na mieru niektorých motocyklov.

Osaďte si na motorku tankvak s veľkým logom Tuarega alebo si na zadné sedadlo umiestnite prídavnú tašku hrdo nesúcu logo Dakar. Obľúbené lodné vaky všetkých veľkostí sme zahrnuli taktiež do tejto edície. Vaky v pieskovej farbe na ktorých tak isto nechýba známe logo istotne vyniknú na každom cestovnom motocykli. Prídavná univerzálna taška na batožinu či taška na náradie edície Dakar si môže nájsť miesto trebárs na veku hliníkového kufra. Malú radosť prinesie tankpad s logom Dakar, ktorý môže byť na vašom motocykli umiestnený neustále.

Spoločnosť A.S.O. nás certifikovala na predaj výrobkov špeciálnou exkluzívnou zmluvou, ktorá nás nielen zaväzuje používať ochrannú známku Dakar TM , ale zároveň nám dáva exkluzivitu pri predaji tejto kolekcie v rámci SR. Možno ste si všimli, že niektoré „reklamné agentúry“ predávajú podobné výrobky s logom touarega vo vlastnej réžii, avšak možno ani nevedia aké vysoké pokuty (rádovo desaťtisíce eur) hrozia za zneužívanie ochrannej známky.

Výrobky Dakar TM si môžete zakúpiť výlučne v predajni TouratechSK, ktorá sa stala certifikovaným a autorizovaným predajcom tejto kolekcie alebo si ich môžete objednať prostredníctvom E-shopu TouratechSK.

Objednávajte cez E-Shop TouratechSK